Ücretsiz Şifre Koruma Programı İndir

Ücretsiz Şifre Koruma Programı İndir

Bedava , şifrelerinizi koruyunuz. Son zamanlarda sosyal ağlarda yapılan paylaşımlar nedeni ile gözaltına almalar sosyal ağ şifrelerinizin dahi ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. İnternet Explorer, Chrome ve Firefox tarayıcılarınıza başarılı bir şekilde entegre olabilen Last Pass şifrelerinizi koruyabileceğiniz ücretsiz kaliteli bir programdır. Şifrelerinizi ve önemli bilgilerinizi Last Pass sunucusunda saklayabilir ve Dropbox gibi bulut depolama ile senkronizasyon yapılabiliyor.

Last Pass Nasıl Çalışır

lastpass

Last Pass programın en büyük özelliği şifrelerinizi internet tarayıcınızın hafızasında tutmaz. Zaten bir çok kişi şifreyi tekrar tekrar yazmamak için tarayıcıya kaydederler fakat bilgisayar korsanlarının ilk hedefi de burası oluyor. Tüm şifrelerinizi bu sayede çalabiliyorlar. Last Pass uygulamasında ise bu veriler uygulamanın veri tabanında tutuyor. Böylece şifreleriniz kolayca kırılmaz hale geliyor. Uygulama sayesinde şifre üretmek zorunda da değilsiniz çünkü Last Pass ile çok uzun şifreler oluşturabilir ve programın hafızasında saklayabilirsiniz.

Last Pass şifrelerinize erişimi oldukça zorlaştırıyor.Çünkü Last Pass programının sunucusu inanılmaz derecede güçlü güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Sunucudaki tüm güvenlik önlemleri aşılır bir sızma olursa sunucudaki Robust kontrolü devreye giriyor ve şifreye ulaşım engelliyor.

Last Pass İndir

https://lastpass.com/misc_download.php

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir