Ücretsiz Şifre Koruma Programı İndir

Ücretsiz Şifre Koruma Programı İndir

Bedava şifre koruma programı, şifrelerinizi koruyunuz. Son zamanlarda sosyal ağlarda yapılan paylaşımlar nedeni ile gözaltına almalar sosyal ağ şifrelerinizin dahi ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. İnternet Explorer, Chrome ve Firefox tarayıcılarınıza başarılı bir şekilde entegre olabilen Last Pass şifre koruma programı şifrelerinizi koruyabileceğiniz ücretsiz kaliteli bir programdır. Şifrelerinizi ve önemli bilgilerinizi Last Pass sunucusunda saklayabilir ve Dropbox gibi bulut depolama ile senkronizasyon yapılabiliyor.

Last Pass Nasıl Çalışır

lastpass

Last Pass programın en büyük özelliği şifrelerinizi internet tarayıcınızın hafızasında tutmaz. Zaten bir çok kişi şifreyi tekrar tekrar yazmamak için tarayıcıya kaydederler fakat bilgisayar korsanlarının ilk hedefi de burası oluyor. Tüm şifrelerinizi bu sayede çalabiliyorlar. Last Pass uygulamasında ise bu veriler uygulamanın veri tabanında tutuyor. Böylece şifreleriniz kolayca kırılmaz hale geliyor. Uygulama sayesinde şifre üretmek zorunda da değilsiniz çünkü Last Pass ile çok uzun şifreler oluşturabilir ve programın hafızasında saklayabilirsiniz.

Last Pass şifrelerinize erişimi oldukça zorlaştırıyor.Çünkü Last Pass programının sunucusu inanılmaz derecede güçlü güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Sunucudaki tüm güvenlik önlemleri aşılır bir sızma olursa sunucudaki Robust kontrolü devreye giriyor ve şifreye ulaşım engelliyor.

Last Pass İndir

https://lastpass.com/misc_download.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.