Videoları Hızlı Yükleme Programı İndir

Videoları Hızlı Yükleme Programı İndir

Bilgisayarınızdan izlediğiniz web videolarını kaydetmenizi sağlayan Free Downloader araç çubuğu. Şimdi basit bir tıklama ile hızlı ve kolay bir şekilde, YouTube, Facebook ve diğer flash sitelerinden izlediğiniz videoların hızlı bir şekilde yüklemesini sağlayabilirsiniz. Programın ücretli bir versiyonu bulunmaktadır. Ancak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. High Definition hızlandırma ile internetten izleme keyfini çıkartabilirsiniz. Görsel açıdan en çarpıcı videoları bile 200 KBps yukarıda bit oranları ile videoları hızlandırmanızı sağlar.

Eğer yavaş bir internet hızına sahipseniz, SPEEDbit Video Accelerator programı ile videoları hızlı bir şekilde izleme olanağına sahipsiniz. Program Windows 7 / Vista / XP / 2003 / Windows 2000 işletim sistemlerinde ve Google Chrome, Internet Explorer tüm serilerinde, FireFox, Safari, Opera, Netscape, Maxthon, AOL, Flock gibi internet tarayıcılarında entegre olup sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Program 2.4 MB boyuta sahip ve yüklemesi hiç zaman almıyor.

SPEEDbit Video Accelerator programı ile izlediğiniz videoların bulunduğu sunucular ile bağlantı kurarak videolarınızı daha hızlı yüklemenize olanak tanıyor. Daha önce tanıttığımız hızlı dosya programlarının yaptığına benzer bir yöntemle bu işi yapıyor. Normalde izlediğiniz videolar tek bir bağlantı ile işlemler yapılır.

SPEEDbit Video Accelerator Programını İndir

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. vesyel dedi ki:

  ben bi video indirmek istesem yavaş yavaş iniyor bide VINN kullanıyorum hem ondan olabilir ama ben hızlı video indirmek istiyorum beeeeee

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....
 • ayşe kanaç:merhaba eşime sahte hesaptan gönderilen mesajların...
 • Hakan Fatih:Arkadaşlar ya bu işi bilmiyorsunuz yada biliyormuş...
 • admin:Cihazınızı yeniden başlatın. Basit görünebilir, an...
 • Kübra:Ağ bağlantısı başarısız diyor yardım edin lütfen...