Videoları Hızlı Yükleme Programı İndir

Videoları Hızlı Yükleme Programı İndir

Bilgisayarınızdan izlediğiniz web videolarını kaydetmenizi sağlayan Free Downloader araç çubuğu. Şimdi basit bir tıklama ile hızlı ve kolay bir şekilde, YouTube, Facebook ve diğer flash sitelerinden izlediğiniz videoların hızlı bir şekilde yüklemesini sağlayabilirsiniz. Programın ücretli bir versiyonu bulunmaktadır. Ancak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. High Definition hızlandırma ile internetten izleme keyfini çıkartabilirsiniz. Görsel açıdan en çarpıcı videoları bile 200 KBps yukarıda bit oranları ile videoları hızlandırmanızı sağlar.

Eğer yavaş bir internet hızına sahipseniz, SPEEDbit Video Accelerator programı ile videoları hızlı bir şekilde izleme olanağına sahipsiniz. Program Windows 7 / Vista / XP / 2003 / Windows 2000 işletim sistemlerinde ve Google Chrome, Internet Explorer tüm serilerinde, FireFox, Safari, Opera, Netscape, Maxthon, AOL, Flock gibi internet tarayıcılarında entegre olup sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Program 2.4 MB boyuta sahip ve yüklemesi hiç zaman almıyor.

SPEEDbit Video Accelerator programı ile izlediğiniz videoların bulunduğu sunucular ile bağlantı kurarak videolarınızı daha hızlı yüklemenize olanak tanıyor. Daha önce tanıttığımız hızlı dosya programlarının yaptığına benzer bir yöntemle bu işi yapıyor. Normalde izlediğiniz videolar tek bir bağlantı ile işlemler yapılır.

SPEEDbit Video Accelerator Programını İndir

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. vesyel dedi ki:

    ben bi video indirmek istesem yavaş yavaş iniyor bide VINN kullanıyorum hem ondan olabilir ama ben hızlı video indirmek istiyorum beeeeee

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Nevin:ceyizcigelin@gmail.com kime ayit...
  • ömer:blog devretmek isteyen bana verebilir...
  • Ayla:Sifre 7542 ben aradim oldu...
  • Ayla:Ben yaptim oldu sifre 7542...
  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir