Vimeo Video İndirme Programı

Vimeo Video İndirme Programı

Vimeo vidolarını nasıl indirebilirim diye düşünüyorsanız bu program tam size göre, Vimeo Video Downloader adlı bu ücretsiz yazılım ile Vimeo web sitesindeki istediğiniz videoları indirmenize imkan veriyor. Sadece tek bir tıklama ile anında bilgisayarınıza indirebilir isterseniz iPod, Zune, PSP ve Cep Telefonuna uygun formatlarda çevirebilirsiniz.
Vimeo, Youtube, BlipTV, GodTube, Myspace, Break.com, DailyMotion gibi daha bir çok video sitesini desteklemektedir. Program hiçbir codec gerektirmeden .mp4, .mov, .avi, .mp3, .mpg, .flv, .wmv, .wav. gibi popüler dosya formatlarını desteklemektedir.

Vimeo Video Downloader küçük, hızlı kullanışlı ve aynı zamanda güçlü bir programdır. Sade ve reklamsız bir arayüze sahiptir. Program Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Video üzerinde beğendiğiniz videoları anında ücretsiz olarak indirmenize olanak tanıyan yazılım bedava sunuluyor. Avi, mpeg, flv, wmv biçimlerindeki videoları indirmek için yapmanız gereken tek şey programa videonun URL’sini yapıştırmak ve İndir tuşuna basmaktır. Video daha önceden belirlediğiniz klasöre indirilir.

Programı ücretsiz olarak indirmek için Vimeo Video Downloader İndir

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.