seo dersleri

Youtube Şarkı Sözlerini Bulan Program

Youtube Şarkı Sözlerini Bulan Program

video sitesinde dinlediğiniz müziklerin sözlerini bulabilirsiniz. Lyrics Here by Rob W adlı eklentiyi Chrome, Firefox, İnternet Explorer gibi internet tarayıcınıza yükleyerek sitede yer alan müziklerin sözlerini bulabilirsiniz. Özellikle müzik dinlemeyi seven ve şarkı sözleriyle ilgilenen kullanıcıların oldukça işine yarayacaktır. Kafanızı karıştıracak herhangi bir ekstra yer almıyor. Bu nedenle her seviyeden kullanıcı rahat bir şekilde kullanabilir. Bir dönem müzik arşivi yapmak modaydı ancak günümüzde her müziğe online olarak anında erişebildiğimiz için bu geleneği öldürdü. Şu anda en büyük video paylaşım sitesi ’dir. İster klip olsun isterse slayt şeklinde görsel olsun Lyrics adlı eklenti şarkı sözlerini sözlerini arama yaparak buluyor.

YouTube’da Şarkı Sözlerini Görüntülemek

YouTube Lyrics adlı eklenti kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır başarılı sonuçlar veren yazılım kullanıcıların beğenisini toplamayı başarıyor. Eklenti video çalışırken şarkı sözlerini otomatik olarak aramaya başlıyor ve kullanıcıya getiriyor. Bir YouTube sayfası açıldığında Lyrics paneli sayfada görüntüleniyor. Oynatılan videonun sanatçı adı, şarkı adı ve albüm bilgileri kullanılarak şarkı sözleri tespit ediyor. Eğer bu bilgiler girilmemişse video adından yola çıkılarak şarkı sözleri getiriliyor. YouTube Lyrics eklentisinin çalışma mantığı şu şekildedir. Şarkı sözleri popüler internet sitelerinin veritabanlarında arama yapılır ve buradan sözler kullanıcıya yansıtılır.

Google Chrome extension, Firefox add-on, Safari extension, Opera extension, Internet Explorer extension (32-bit) ve 64-bit (IE 8 / 9 / 10 / 11) İndirme Linki;

https://robwu.nl/lyricshere/#get-extension

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner