Antivirüs Yazılımlarını Kaldırma Programı

Antivirüs Yazılımlarını Kaldırma Programı

Güvenlik ve Antivirüs yazılımlarını kaldırma programı, Virüs programlarını silme, güvenlik duvarı programını kaldırma programı. AppRemover adlı kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan yazılım eski antrivirüs programınızdan hiçbir iz bırakmadan kurtulma imkanı veriyor. Bazı antivirüs programları kendisini kaldırmaya izin vermez, bazıları da geride yani sistemde bazı kalıntılar bıraktığı için yeni bir güvenlik yazılımı veya antivirüs programı kurmanıza imkan vermez. Kurulum sırasında bir takım hatalar verir. İşte bu sorunu çözebileceğiniz bir yazılım olan AppRemover adlı yazılım ile kolayca halledebileceksiniz.

AppRemover Programının Özellikleri

AppRemover programı ile bilgisayarınıza daha önce kurduğunuz ve sildiğiniz güvenlik ve antivirüs yazılımları bir süre sonra sisteminizde beklenmedik yavaşlamalar ve çeşitli orunlara neden oluyor. Her ne kadar Windows işletim sisteminin kendi program kaldırma seçeneği bulunsa da bazı antivirüs programları ve güvenlik yazılımları artık dosyaları nedeni ile bu soruna yol açıyor.

AppRemover programı Windows XP, Vista, 7 ve 8 işletim sistemlerini desteklemektedir ve sadece güvenlik ve antivirüs yazılımlarının artıklarını temizlemek için hazırlanmış özel ve ücretsiz bir yazılımdır. Eğer bu sorundan kaynaklı yavaşlamalar seziyorsanız programı kurduktan sonra tarama yaparak artakalan yazılımları temizleyebilir ve sisteminizi verimsiz artık dosyalardan temizleyebilirsiniz.

Antivirüs, Antispyware, Güvenlik Duvarı ve Güvenlik süit kaldırmak istediğinizde,
Başka bir güvenlik uygulaması ile değiştirirken,
Rakip güvenlik uygulamalarını bilgisayarınıza yüklerken,
Uygulamanın yerleşik kaldırma işlemi başarısız olduğunda,
Uygulama şifrenizi unuttuğunuz zaman AppRemover devreye giriyor.

AppRemover Programı İndirme Linki

http://www.appremover.com