Blu-Ray Oynatma Programı

Blu-Ray Oynatma Programı

Blu-Ray giderek yaygınlaşıyor özellikle son zamanlarda Blu-Ray filmlerin sayısı da arttı durum böyle olunca elinizdeki yazılımlar isteklerinize tam olarak karşılamayabilir. Shooting Player kısaca SPlayer ücretsiz bir medya onatıcıdır. Özellikle Blu-Ray için verdiği destekle SPlayer denemeye değer bir yazılım programın birde portable olan versiyonu da mevcut böylece programı yükleme yamadan çalıştırabilirsiniz. USB dikinizle taşıyabilir ve USB üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Splayer Özellikleri

Splayer, aradığınız bütün özellikleri karşılayacak durumdadır.Splayer ile en popüler video dosyalarını oynatamakla beraber DVD ve Blu-Ray‘leri de başarıyla oynatabiliyor.En çok dikkat çekici özelliklerinden birisi de basit bir arayüzünün olmasıdır.

Splayer indirmekte olduğunuz ama henüz tamamlanmamış dosyaları da oynatma özelliğine sahip olan program, daha fazla kontrol isteyen kullanıcılar için de oldukça gelişmiş özellikler sunuyor. İzlemekte olduğunuz videonun tüm özelliklerini görebileceğini istatistik bilgileri buna sadece bir örnek.

Alt Yazı Arama Özelliği

Programın en güzel özelliklerinden biri, izlemekteolduğunuz video dosyasının alt yazılarını otomatik olarak bulmaya çalışması. Yaygın olarak kullanılan bir video dosyasının alt yazılarını kolaylıkla bulabilen Splayer, pek tanınmamış video dosyalarının da alt yazılarını bularak sizi şaşırtabilir.

Ekran Görüntüsü Alın Webcam Videolarını Kaydedin

Bir diğer özellik ise ekran görüntüsü kaydedebilme özelliği video izleme ekranının sağ üst köşesindeki kamera simgesine tıklayarak o an görüntüdeki karenin ekran görüntüsünü kolaylıkla kaydedebilen Splayer, ayrıca isterseniz webcam’den video kaydetme imkanı da sunuyor.

Splayer İndir

Splayer Portable İndir