Driver Güvenlik Açıklarını Kapatma

Driver Güvenlik Açıklarını Kapatma

Virüsler sisteminize giriş için genellikle günü geçmiş yazılımlardaki güvenlik açıklarını kullanarak yapar. Bu problemi sisteminizdeki yazılımları ve sürücüleri otomatik olarak tarayıp güncellemelerini kuran RadarSync aracıyla aşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aracın son sürümünü indirip, açıkları kapatmaktır. Bir çok bilgisayarın ortak noktası driverlardır. Direvlarda yer alan açıklar aynı zamanda bu bilgisayarların ortak sorunudur. Yapılan güncellemeler ile bu açıklar kapatılıyor fakat sizin için tüm driverların güncellenmelerini takip etmek zor olabilir. Bu nedenle size bir yazılım önereceğiz.

RadarSync PC Updater

RadarSync PC Updater programı güncel driver güncellemelerini sorunsuz şekilde yapmanıza yardımcı olan ücretsiz bir yazılımdır. Basit kullanım özellikleri sunan RadarSync ile bilgisayarınızın driverlarını her zaman güncel tutabilirsiniz. Bu sayede güvenlik açıklarınızı kapatabileceğiniz gibi performansınızı da daima yüksek tutabilirsiniz.

NOT: »Options / Downloads« altından RadarSync’in güncelleme dosyalarını yönetebilirsiniz. Araç dosyaları 30 gün sonra siliyor. Eğer bunu istemiyorsanız »Do not delete downloads« seçeneğini etkinleştirin.

RadarSync PC Updater İndirme linki
http://www.radarsync.com/installers/radarsync.exe