En İyi Yazı Yazma Programı

En İyi Yazı Yazma Programı

Eğer bilgisayarınızda çok fazla metin yazma işiyle ilgileniyorsanız ve yazma sırasında flash mesajlar ya da e-postalar dikkatinizi dağıtıyorsa, WriteMonkey tam ihtiyaç duyduğunuz araç: Kelime işlem yazılımı tüm rahatsız edici öğeleri kapatıyor. Geriye sadece siyah zemin üzerinde gözlerinize dost metin yazıcısı kalıyor. Basit ama etkileyici olan bu aracı denemelisiniz. Yazı yazarken kalabalık menüler ve dikkat dağıtacak şeylerden kurtulmak istiyorsanız bu gelişmiş metin editörünü kullanabilirsiniz.

WriteMonkey bilgisayarını tezler, makaleler ve uzun yazılar yazmak için kullananların sevgilisi olabilecek kaliteli bir yazılımdır. Hızlı ve sorunsuz çalışan bu yazılım bilgisayarınızdaki diğer program ve dikkat dağıtıcı şeylerden uzaklaşmanızı sağlar. Sizi sadece ekran ve kelimeleriniz ile baş başa bırakıyor. Mevcut yazı yazma ve ofis programlarının onlarca menüsü ve karmaşıklığı göz önüne alındığında sadelikten hoşlananlar için hazırlanan yazılımı tam ekran yaptığınızda ki menüsünü düzenleme imkanına sahipsiniz. UTF-8, Unicode desteği ve CSS uygulamaları yapabiliyorsunuz.

İpucu: Tüm metin .txt biçiminde kaydedilebildiği gibi WriteMonkey, kopyala-yapıştır yöntemiyle Word gibi diğer kelime işlem yazılımlarıyla da uyumlu olarak kullanılabiliyor.

WriteMonkey İndirme Linki
http://writemonkey.com/download.php