Microsoft Word Alternatif Metin Düzenleyici AbiWord

Microsoft Word Alternatif Metin Düzenleyici AbiWord

Microsoft Word ile benzer özellikleri taşıyan Abiword programı Microsoft Word için bir alternatif olabilir. Abiword programının özellikleri Microsoft Word kadar gelişmiş olmasa da işinizi halledebileceksiniz. Abiword ile word dosyalarınızı açabilir, düzenleyebilir ve isterseniz HTML sayfası olarak da kaydedebilirsiniz. programın bir diğer önemli özelliği ise ücretsiz olmasıdır.

İsterseniz bilgisayarınızda doğrudan çalıştırabileceğiniz isterseniz harici disk veya flash belleğinize atıp cebinizde taşıyabileceğiniz AbiWord programı “.doc” uzantılı ofis belgelerinize dilediğiniz yerden ulaşmanıza ve düzenlemeler yapabilmenize imkan sağlayan ücretsiz bir araç. Microsoft Word benzeri bir kelime işlem programı olan AbiWord tamamen ücretsiz olmasının yanında açık kaynak olması ve sürekli geliştirilmesiyle de dikkat çekiyor her geçen gün kullanıcı sayısını artıran AbiWord denemenizi tavsiye ediyoruz.

Türkçe dil desteğine sahip olan AbiWord programı çok titiz olarak geliştirilmeye devam ederken tüm platformlara uyum sağlayarak Windows, Linux ve Mac OS X işletim sistemleri altında çalışabilme özelliğine sahip. AbiWord programı her geçen gün daha da popülerleşmeye devam ederken basit bir kullanıma sahip, sade arayüzlü ve hatasız bir Word programı arayanlar için çok güçlü bir alternatif.

Programı Türkçe kullanmak istiyorsanız Türkçe dil dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Title: AbiWord
Filename: abiword-setup.exe
File size: 7.92MB (8,306,951 bytes)
Requirements: Windows (All Versions)
Languages: en-US
License: Open Source
Date added:
Author: AbiSource Community
www.abisource.com
Homepage: www.abiword.com