Motorola Xoom Fiyatı ve Özellikleri

Motorola Xoom Fiyatı ve Özellikleri

Motorola Xoom tablet PC Android 3.0 işletim sistemli Dual core işlemciye sahip Motorola Xoom Google’ın tabletler için özel geliştirdiği Android işletim sistemini kullanan önemli modellerden biri. Motorola Xoom 10.1 inçlik ekrana sahip olan cihaz 730 gram ağırlığa sahip olan tabletin boyutları ise 250 x 13 x 168 milimetre Çift kamerası bulunan Motorola Xoom HDMI çıkışıda bulunuyor.

Çift kamera

Bir çok mobil cihazda neredeyse standart haline gelen iki kamera Motorola Xoom’da da unutulmamış wifi, 3G veya 4G üzerinden video konferans yapabilirsiniz. Ön yüzünde 2MP’lik kamera bulunuyor. Diğeri ise genellikle fotoğraf çekmek veya video yakalamada kullanabileceğiniz 720p HD yüksek çözünürlükte 5MP’lik kameraya sahip

10.1 inç geniş ekran

Ekranı iPad’dan sadece birazcık daha büyük 10,1 inç tablet PC için oldukça büyük bir ekran diyebiliriz, 1280 × 800 piksel çözünürlüğe sahip olan cihaz 1080p HD video desteği sunuyor. Motorola Xoom ile film izlerken kesinlikle seyir keyfi alabileceksiniz.

Çift Çekirdekli İşlemci

2 GHz çift çekirdekli işlemciye sahip olan cihaz bir tablet PC’ye göre oldukça iyi bir performans sunuyor.

Android 3.0

Android işletim sistemi pazarda % 40’lara varan bir paya ulaştı. Motorola bunu görmüş olacak ki işletim sistemi olarak Android işletim sistemini tercih etmiş

HDMI çıkışı

Motorola Xoom ile HDMI üzerinden HDTV özellikli televizyonunuza ekran görüntünüzü aktarabilirsiniz. Bu sayede televizyonunuzu monitör gibi kullanabilirsiniz.

Fiyat Bilgisi

Motorola Xoom tablet PC’nin Amerika’daki satış fiyatı 860 dolardan alıcı buluyor.