Silinen Dosyaları Ücretsiz Geri Getirme Programı

Silinen Dosyaları Ücretsiz Geri Getirme Programı

Silinen ve formatlanan dosyaları ücretsiz geri getirme programı Easeus Data Recovery Wizard Free Edition ile verilerinizi kurtarabileceksiniz. Yalnız yazılımın ücretsiz sürümü en fazla 2GB’lık dosyayı kurtarmanıza izin veriyor. Ancak yine de önemli dosyalarınızı kurtarmak için işinizi görecektir. Aracın en önemli avantajı, esnekliği. Easeus Data Recovery Wizard, bir dosya sistemine ister sahip olun, ister olmayın, Windows’unuz ister çalışsın, ister çalışmasın verilerinizi kurtarabiliyor. Bir veri kurtarma sihirbazı olan bu yazılım kullanıcılara bedava sunuluyor. Kayıp dosyaları tam olarak bulmak ve kurtarmak PC, dizüstü bilgisayar, sabit disk, SSD, USB, bellek kartı, dijital fotoğraf makinesi, akıllı cep telefonu gibi cihazlardan kayıp verileri tekrar geri almayı başarıyor.

Silinen Dosyaları Geri Getirme Yazılımı

EASEUS Data Recovery Wizard Free Edition kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır. Kaybedilen verileri sadece 3 kolay adım ile kurtarabiliyorsunuz.

Dosya silme işlemleri genellikle formattan kaynaklanıyor. Yedek alamadan format çekmek yada sistem arızası nedeni ile çekilen formatlar nedeniyle verilerinizi kaybedebilirsiniz. Bu nedenle bu dosyaları normal yollarla geri getirmek mümkün değil. Dosyaları kurtarmak için özel bir dosya kurtarma programı kullanmamız gerekiyor. Yazılım sizlere kurtarılacak resim dosyaları için küçük bir ön izleme imkanı sunuyor. Bu sayede kurtaracağınız dosyayı daha kolay ve hızlı bir şekilde belirleyebilir ve pratik bir şekilde geri getirme imkanı bulursunuz.

Easeus Data Recovery Wizard Free Edition İndirme Linki
http://download.easeus.com/free/drw_free.exe