Sony VAIO Duo 13 Ultrabook Fiyatları

Sony VAIO Duo 13 Ultrabook Fiyatları

Sony VAIO Duo 13 ultrabook dizüstü bilgisayarı farklı tasarımı ve özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Teknik özellikleri ve satış fiyatı belli olan Sony VAIO Duo 13 ultrabook dizüstü bilgisayarı eşsiz kızaklı Surf Slider tasarımı sayesinde tablet PC ve klavye modları arasında kolay bir şekilde geçiş yapabiliyor. Arka yüzeyinde 8 megapiksel Exmor RS for PC kamera bulunan cihaz dijital kalemi sayesinde belge ve fotoğrafları kolayca yakalamanızı sağlıyor. 33,7 cm (13,3 inç) ekran boyutu ile Sony’nin sunduğu ince ve hafif hibrit Ultrabook Sony VAIO Duo 13 dizüstü bilgisayarın satış fiyatı 1300$ (Dolar) başlangıç fiyatına sahip…

Sorunsuz geçiş yapın

Bu ince ve hafif hibrit Ultrabook™, özel Surf Slider™ tasarımı sayesinde tablet olarak da kullanılabilir.

Yazı tahtası modunda yazı yazıp çizim yapın, ardından ekranı tek bir kolay işlemle yukarı kaydırıp arkadan aydınlatmalı klavyeyi ortaya çıkarın. Dayanıklı arka menteşe kolayca yazı yazmak ve dokunmak için ekranı sabit tutar. Üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için modlar arasında sorunsuz geçiş yapın.

Özgürce yazı yazın

Not alın, fikirlerinizi yazıya dökün, çizim veya karalama yapın. Basınca hassas Dijitalleştirici stylus gerçek bir kalemi taklit eden sorunsuz, akıcı bir yazı yazma tarzı sunar.

Her zaman açık, her zaman bağlı

Kaldığınız yerden hemen devam edin. VAIO kullanıma hazır ve İnternete bağlıdır, bu sayede e-postanız ve sosyal medyanız siz uzaktayken güncellenir.

Gerçekçi renkler

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı Full HD 1920 x 1080 çözünürlükte görün. Geniş görüş alanına sahip OptiContrast™ panelde görüntüler renkli ve canlıdır. Mobil cihazlar için yüksek parlaklığa ve geniş renk aralığına sahip TRILUMINOS Ekran her sahnenin özünü ortaya çıkaran saf, gerçekçi renkler sunar.

Çevrimiçi kalın

Dışarıdayken müşterileriniz, meslektaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla irtibatta olun. Yüksek hızlı 3G ve LTE mobil geniş bant2 ile istediğiniz zaman e-postalarınızı kontrol edebilir, çevrimiçi olup video konferanslara katılabilirsiniz.