Ücretsiz Basit HTML Editörü

Ücretsiz Basit HTML Editörü

Windows için profesyonel bir kaynak kodu düzenleyicisi olan Crimson Editor adlı yazılım basit düzeyde bir kod editörüdür. Bu program yükleme süresinde sadece hızlı değil aynı zamanda kullanırken de çok hızlı çalışıyor. Not defterini artık değiştirme vakti geldiğini düşünüyorsanız bu yazılım iyi bir tercih olacaktır. HTML, C / C ++, Perl ve Java gibi programlama dilleri için birçok güçlü özellik sunuyor. Matlab ve LaTeX için Syntax Highlighting, ayrıca özel sözdizimi dosyalarına dayalı diğer programlama dilleri için genişletilebiliyor.

Crimson Editor Ücretsiz Kod Editörü


Hemen hemen bütün programlama dilleri için yararlanabileceğiniz, güçlü bir metin editörü olan bu yazılım ile HTML, C/C++, Perl, Java, Matlab, LaTeX, ASP, PHP, JSP, EDIF, VHF ve Verilog-HDL gibi programlama dillerinde kod üretebilirsiniz. Oluşturduğunuz kodları yüklemeye yarayan temel FTP fonksiyonlarına sahip olması sizin için bir avantajdır. Maro yaratmak ve bul-değiştir özelliklerinden yararlanmak sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Satırları sıralaması ve kodları renklendirmesi nedeni ile güzünüzden bir şey kaçmaz. Windows işletim sistemlerinizde kullanabileceğiniz profesyonel bir kaynak kodu editörüdür. Hızlıca kurulur ve hızlı bir şekilde de çalışır.

Tür: Ücretsiz
Platform: Windows
Boyut: 1.7 MB
İndirme Sistesi: http://www.crimsoneditor.com