Ücretsiz E-Posta Anti-Spam Programı

Ücretsiz E-Posta Anti-Spam Programı

Bu yazılım ile posta kutunuza gelen reklam ve virüs içeren istenmeyen e-postaları engelleyebilirsiniz. Posta kutunuzu gereksiz yere işgal eden ve sizi zaman kaybına uğratıp sinirlerinizi bozan spam maillerden, bu yazılım aracılığıyla rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Yazılımı sisteminize kurduğunuzda, program kendini posta sunucusu ve mail istemciniz arasına yerleştirerek spam postaları ayıklamaya başlıyor. Mail istemcisine entegre bir şekilde çalışan Spamihilator, sizi zararlı bir bağlantıya veya mail adresine tıklamanız durumunda uyarabiliyor. Spamihilator standart kullanım özellikleri dışında, web sitesinden indirebileceğiniz eklentilerle, çok daha işlevsel bir hale getirilebiliyor.

Spamihilator Programının Özellikleri

Spamihilator, e-posta istemciniz ile İnternet arasında çalışır ve her gelen iletiyi inceler. Yararsız ve istenmeyen e-postalar (önemsiz) filtrelenecektir. Bu süreç tamamen arka planda çalışır. Spamihilator, mümkün olan en yüksek spam tanıma oranını elde etmek için bir dizi farklı filtre kullanır. Program son derece yapılandırılabilir ve eklentiler tarafından genişletilebilir. Program, Outlook, Eudora, Mozilla Thunderbird, IncrediMail, Pegasus Mail, ve Opera gibi popüler mail istemcilerine entegre çalışabiliyor.

Programın 32bit, 64bit ve Portable sürümleri mevcut, Windows 2000 / 2003 / XP / Vista / 7 / 8 / 10 işletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.

Spamihilator İndirme Bağlantısı

https://www.spamihilator.com/en/download/