Ücretsiz Film Ve Video İndirme Programı

Ücretsiz Film Ve Video İndirme Programı

Ücretsiz film, video, müzik klipi indirme yazılımı, bedava video indirici program yükle, eğer internetten sık sık video indiriyorsanız özellikle film ve dizi izleme alışkanlığınız varsa VidMasta adlı ücretsiz yazılım tam size göre, yazılımı kullanması oldukça basit, kullanıcılara kolaylıkla film, dizi, TV programlarının bölümleri hakkında bilgi edinmek ve görüntülere ulaşma imkanı verir. Tüm bunların yanı sıra Bootleg, TV, DVD, 720i, 720p, 1080i ve 1080p gibi formatlarda indirme yapabilirsiniz.

VidMasta Programı Tanıtımı

VidMasta programında download yapmak zorunda değilsiniz. Filmleri izleyebilir, müzik dinleyebilir isterseniz bilgisayarınız aktarabilirsiniz. Torrentlerle uğraşmak istemiyorsanız bu yazılımı deneyebilirsiniz. Çok daha hızlı ve güvenilirdir. Yapmanız gereken öncelikle istediğiniz videoyu aramaktır. Daha sonra ister izle butonuna tıklayıp izlemek isterseniz de indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmektir.

VidMasta Nasıl Kullanılır

Yazılımı şu şekilde kullanabilirsiniz. Öncelikle programı açıp, program penceresinin üst tarafında yer alan Type kutusuna tıklıyorsunuz daha sonra bulmak istediğiniz videoya göre seçim yapıyorsunuz. Örneğin film izlemek ve indirmek istiyorsanız Movie seçeneğini seçiyorsunuz. Daha sonra Title kutusuna aradığınız videonun yada müziğin adını yazmanız gerekiyor. Örneğin Testere filmini izlemek için “testere” yada orijinal adı ile “Saw” yazabilirsiniz. Daha sonra bu kutunun sağında bulunan Genre yani tür seçeneklerinden filmin türünü seçiyorsunuz. Aksiyon, macera yada animasyon olabilir. Son olarak sağdaki Search butonuna tıklayın. Bulunan sonuçlar karşınızda listelenecektir.

Bu sonuçlardaki her bir filmden hangisini indirmek yada izlemek istiyorsanız onu seçin ve pencerenin alt kısmında bulunan “Download” veya “Watch” butonlarından birine tıklayarak işlemi sonlandırın.

Vidmasta İndirme linki
https://sites.google.com/site/algwares/vidmasta