Ücretsiz Fotoğraf Filtre Uygulama Programı

Ücretsiz Fotoğraf Filtre Uygulama Programı

Hızlı filtre uygulama programı olan Opanda PhotoFilter adlı yazılım ile resimlerinize uygulamalar yapabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılar fotoğraflarını geliştirmek veya onlara değişik bir hava katmak için sık sık filtre kullanırlar. Opanda PhotoFilter; Kodak, Cokin ve Hoya tarzında 100’ün üzerinde renk efektini içeren bir koleksiyona sahip. Bu bedava ve basit yazılımı kullanarak etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu yazılımda 3 ana kategori olmak üzere onlarca renk efekti barındırmaktadır. Ana kategorilerden herhangi birini seçtikten sonra o kategoriye ait renk filtrelerini istediğiniz yoğunlukta resminize uygulayabiliyorsunuz. Programı kullanması çok basit, karmaşık menüler ve butonların aksine çok sade bir arayüzü var. Resim çözünürlüğü için herhangi bir sınırlama getirilmemiş olması da ekstra avantaj sağlıyor.

Program bilinen bir çok resim uzantılarını tanıdığı içinde sorun yaşamayacaksınız. Uyguladığınız efekti kolaylıkla geri alabilir ve çalıştığınız resmi dilediğiniz büyüklükte görüntüleyebilirsiniz. Program yakınlaştırma yapmanıza da izin veriyor. Programla çalışırken alt sağ köşesinde yayınlanan reklamlar rahatsız edici değil ve reklamları kapatma seçeneğiniz de bulunuyor.

Opanda PhotoFilter İndirme Linki:
http://www.opanda.com/en/download/PhotoFilter1.0en_panther.exe