Ücretsiz Hareketli Gif Resmi Yapmak

Ücretsiz Hareketli Gif Resmi Yapmak

İnternette bir çok hareketli Gif resmi yapma programı mevcut ancak karşımıza çıkan programlar ya ücretli yada programlarını reklamlarını yapan yazılar bırakmaktadır. Photoscape adlı resim programını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz hareketli Gif resimlerinin yanı sıra resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Şimdi size ayrıntılı olarak Photoscape ile nasıl hareketli Gif hazırlanır anlatacağız.

Photoscape programını indirip bilgisayarınıza kurduğunuzu var sayıyoruz ve şimdi yapmanız gereken ilk iş Photoscape programını çalıştırıyorsunuz. Karşınıza çıkan ekrandan Anigif seçeneğini seçiyorsunuz. Daha sonra Gif dosyası oluşturmak istediğiniz resimleri Ekle butonundan eliyorsunuz.

DijitalTeknoloji.Net olarak sizlere en iyi yöntemi anlatmaya çalıştığımızdan programı Türkçe ve ücretsiz olan Photoscape programını seçtik, resimlerinizi ekledikten sonra mause ile sürükleyerek sırasını belirleyin yani hangi resmin ilk önce görünmesini istiyorsanız onu başa getirin daha sonra Yeniden Boyutlandır Oranı bölümünden Gif resminizi boyutlandırın gelelim resimler arası geçişteki zamana Saati Değiştir butonundan geçiş zamanını ayarlayabilirsiniz. Bu pencerede isterseniz yalnızca seçili olan resim için isterseniz tüm resimlere uygulayabilirsiniz.

Program Türkçe olduğundan hiçbir zorluk çekmeden tüm ayarları rahatlıkla yapabilirsiniz. Resimler arası efekt ve arka plan rengi gibi tüm ayarları rahatlıkla yapabilirsiniz. Gelelim final kısmına oluşturduğunuz Gif resmini kaydetmeye Kaydet butonuna tıklayıp Gif resminize bir isim veriyorsunuz ve kaydetme yerinizi seçiyip kaydete tıklamanız yeterli

İndirmek İçin Buraya Tıklayınız: Photoscape