Ücretsiz HTML Editörü Kodlama Programı

Ücretsiz HTML Editörü Kodlama Programı

CSE HTML Validator ile web sayfalarınızın HTML kodlarını kontrol ederek içindeki sorunları kolaylıkla bulup giderebilirsiniz. Web sayfalarını kontrol ederek içindeki hataları bulup gidermeniz için HTML uzmanı olmanız gerekmiyor. Üstelik HTML’i yeni öğreniyorsanız, HTML Validator ile yazdığınız kodları kontrol ederek daha hızlı bir öğrenme süreci yaşayabilirsiniz. CSE HTML Validator, hızlı, güçlü, ekonomik, rahatlık sağlayan ve kendine alıştıran bir denetim aracı. Kullanmak için sadece bir HTML dosyasını açmanız ve ondan hataları bulmasını istemeniz ve birlikte düzeltmeleri yapmanız yeterli.

Bir sorun bildirimine çift tıkladığınızda kod üzerinde o sorunun gerçekleştiği yere gidip önerilen düzeltmeyi yapabiliyorsunuz. Daha sonra dokümanı yeniden incelettirip düzeltmelerden emin olarak kaydedebilirsiniz. HTML Validator, farklı web tarayıcılarda oluşabilecek uyumluluk sorunları için de çözümler öneriyor. HTML Validator online kontrol sistemlerinden çok daha başarılı çalışıyor. Bu başarı hem sorun bulma oranından, hem de yerel çalıştığı için performanstan kaynaklanıyor. Neleri kontrol ediyor?

CSE HTML Validator Özellikleri

✓ Hatalı etiketleri, etiketlerin niteliklerini, niteliklerin değerlerini ve gerekli karakterlerin var olup olmadıklarını,
✓ Tırnak işaretlerini,
✓ Sonlandırılmamış etiketleri ve fazladan kullanılmış sonlandırma ifadelerini,
✓ Section 508 US Government ve Web Content Accessibility Guidelines 1.0 (WCAG 1.0) standartlarına göre erişilebilirliği,
✓ ASP ve PHP gibi dinamik sayfalarda HTML kodun düzgün üretilip üretilmediğini,
✓ Etiketlerin doğru sıralanışını,
✓ HTML sürümüne ve web tarayıcıya göre kod farklılıklarını,
✓ Tasarımın nasıl geliştirilebileceğini,
✓ Kırık linkleri,
✓ Kelimelerin yazılımını kontrol edebiliyor ve Pro sürümünde birden çok HTML sayfasının ardışık olarak kontrol edilebilmesini sağlayan yığın desteği içeriyor.

CSE HTML Validator İndirme Linki
https://www.freehtmlvalidator.com/cselite.exe