Ücretsiz SSD Tamir Ve Bakım Programı

Ücretsiz SSD Tamir Ve Bakım Programı

SSD bakım, tamir ve ömrünü uzatma programı. Bu yazılım ile SSD ayarlarınızı optimize edebilir, driver bilgilerini görüntüleyebilir, S.M.A.R.T. verilerini inceleyin. SSD Fresh adlı ücretsiz yazılım ile bu işlemleri yapacağız. Bu yazılım okuma ve yazma işlemlerinin sayısını azaltır ve böylece sürücünün ömrünü uzatır. Bunu yanı sıra gereksiz hizmetleri devre dışı bırakır ve sistem performansını artırır. SSD depolama aygıtları diğer depolama aygıtlarına göre daha hassas olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden diskin mümkün olduğunca az erişim almasını sağlayın.

SSD Fresh Nasıl Kullanılır

SSD Fresh yazılımının içerisinde yer alan temel optimizasyon araçları arasında; zaman damgasını kaldırabilme, RAM’de uygulama verisi saklamayı kapatma, başlangıç dosyalarının birleştirilmesinin engellenmesi, diskteki verilerin birleştirilmesinin engellenmesi gibitemel özellikler yer alıyor. SSD disklerin içerisinde bulunan ünitelerin belli sayıda yazma ve okuma ömrü bulunuyor. Bu ömrün aşılması durumunda geçmişte kullanılmayan yedek boş üniteler devreye sokuluyor ancak onlar da bozulmaya başladığında disk bir daha kullanılamaz hale geliyor.

SSD Diskinizin Ömrünü Uzatın ve Bakımını Gerçekleştirin

SSD diskinizde eksiksiz bir analiz yaptıktan sonra gereksiz servisler devre dışı bırakılır ve gereksiz yazma erişimleri kapatılır. Bu sayede SSD’nin performansı arttırır. Yazılımın ana penceresinden, işletim sisteminin kurulu olduğu sürücü hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sistemin gereksinim gördüğü optimizasyon ayarlarını basit simgelerle inceleyebilirsiniz. PC’niz için gereken optimizasyonu yapabileceğiniz gibi değişiklikleri kolaylıkla geri alabilirsiniz.

SSD Fresh Aktivasyon Nasıl Yapılır

Yazılımı aşağıdaki link yardımı ile indirdikten sonra gelen onay penceresinden Get free Unlock Code a tıklayın. Ablessoft’un sitesinden aynı kutuları doldurun ve Get free Unlock Code e tıklayın. Daha sonra onay kodu e-postanıza gelecek. Bunu Unlock code a girin ve Unlock now a tıklayın.

SSD Fresh S.M.A.R.T Verileri

Sabit disklerin analizi ve kendini görüntülemesi olarak kullanılan S.M.A.R.T teknolojisiyle sabit diskinizdeki parametrelerden olası sorunları saptayabilirsiniz. SSD diskler, sundukları performansla göz dolduruyor. Her ne kadar hala fiyatları el yaksa da, özellikle oyun düşkünlerinin rüyalarını süslüyor. Fiyatlarda belirli bir düşüş söz konusuysa da hala fiyat/kapasite oranı çok yüksek. Diğer taraftan SSD disklerin bakımı, sabit disklerden çok daha farklı. Diskinizin ömrünü uzatan bu yazılım sayesinde işletim sisteminizin yavaş açılma derdi son bulacak. SSD disklerde her bir hafıza hücresine sınırlı yazma erişimi olduğundan belirli bir kullanım ömürleri oluyor. Yazılım sizi gereksiz yazma erişimlerinden koruduğu gibi sürücünüz hakkında gereken tüm bilgileri gösteriyor. Üstelik diskinizin çeşitli özelliklerini kullanıp iptal etme seçeneklerini de sunuyor.

SSD Fresh İndirme Linki
https://www.abelssoft.de/ssdfresh.exe