Ücretsiz Uzak Masaüstü Programları İndir

Ücretsiz Uzak Masaüstü Programları İndir

Ücretsiz uzaktan yönetim programları hangileridir? Uzak masaüstü programları kullanıcılara uzaktan yardım edebilmek için kullanılmaktadır. Kullanıcılara tam anlamıyla özgürlük ve esneklik kazandıran, her daim keyfini sürebileceğiniz yardımcı programlardandır. Bu programlar hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşacağız. Bir bilgisayardan hatta akıllı cep telefonunuzdan başka bir bilgisayarın yada Tablet PC, Cep telefonu gibi cihazların masaüstüne ulaşabilirsiniz. Bu cihazlarda işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle işe yeri ve ofis bilgisayarlarına bu programlardan birini yükleyerek olası ani bir durumda uzaktan bağlantı yardımı ile bilgisayarınıza erişebilir, gerekli çalışmayı yapabilirsiniz. Özellikle akşamları bu konuda çok sık telefon alıyorsanız evinizden tekrar işyerinizdeki bilgisayarınıza gitmek zaman kaybı ve enerji kaybıdır. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit, uzak masaüstü programınız aracılığıyla ofis bilgisayarınıza bağlanarak ihtiyacınız olan dosyalara kolayca erişebilirsiniz.

Uzak masaüstü programlarının ücretsiz olması sizler için büyük avantaj sağlıyor. İstediğiniz yerden kişisel ya da ofis bilgisayarınıza bağlanarak tüm dosyalarınızı ve işlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Uzak masaüstü programlarının en iyi yönlerinden biri, sizden pek fazla çaba beklememesidir. Hiçbir şekilde USB sürücülere bir dosya kaydetmek veya çevrim içi depolama servisleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Çünkü uzak masaüstü programları sayesinde istediğiniz yerden kişisel ya da ofis bilgisayarınıza bağlanarak tüm dosyalarınızı ve işlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Uzaktan erişim programları müşterilerinizin bilgisayarlarına uzaktan erişim sağlayarak gerekli teknik desteği verebilirsiniz. Uzak masaüstü programlarının yararlarından bahsettikten sonra, gelelim bir uzak masaüstü programında ne gibi özellikler olması gerektiğine. Eğer gerçekten kullanışlı bir uzak masaüstü programı arıyorsanız bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor.

Makalede Neler Var?

TeamViwer

Uzakmasaüstü programı denilince akla ilk gelen yazılımlardan olan TeamViwer ücretsiz ve kapsamlı uzaktan yönetim programıdır. TeamViewer ile masaüstünüzü paylaşarak ister ev, ofis bilgisayarınıza ulaşabilir isteseniz uzaktan teknik destek sağlayabilirsiniz.

https://www.teamviewer.com/en/download/windows.aspx

Show My PC

Show My PC uzaktaki bir bilgisayarı internet üzerinden kontol edebilme imkanı sunan ücretsiz bir yazılımdır. Program yükleme gerektirmiyor. Oldukça hızlı olan yazılım alanında oldukça başarılırdır.

http://showmypc.com/

Ammyy Admin

Kurulum dosyası olmayan bu başarılı ve ücretsiz uzak masaüstü programıyla aynı zamanda güvenlik duvarı ayarlarınızla oynamanıza da gerek kalmaz. Zahmetsizce farklı bilgisayarları kontrol edebilirsiniz.

http://www.ammyy.com/en/downloads.html

Real VNC

Real VNC internet üzerinden bir başka bilgisayara bağlanmanıza yardımcı bir programdır. Arkadaşlarınıza yardım amaçlı da kullanabilirsiniz. kullanıcılara uzaktan yardım desteği verebileceğiniz başarılı bir uzaktan yönetim aracıdır.

https://www.realvnc.com/download/