Ücretsiz Video Kesme Programı

Ücretsiz Video Kesme Programı

Cut Assistant tamamen ücretsiz olarak dağıtılan videolarınızı kesip biçmede kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir programdır. Cut Assistant programını kurmanıza dahi gerek yoktur portable olarak bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Bu özelliği ile program kurmada zorlanan kullanıcılarda rahatlıkla kullanabilirler, Cut Assistant oldukça basit bir arayüze sahip bu yüzden kullanımıda çok kolaydır.

Bu yazılım ile videolarınızı seçtiğiniz bölümlerden kesebilir kestiğiniz bölümleri ayrı olarak kaydedebilirsiniz. Hatalı işlem yapmamak için kesilen bölümleri izleyebilir ona göre kesme işlemi yapabilirsiniz. Program wma, asf, avi, divx, mp4, m4vve mp4v video dosya türlerini desteklemektedir. Cut Assistant ile ayrıca hasar görmüş video dosyalarını onarabilirsiniz.

Cut Assistant eklenen video dosyasının toplam kare sayısı, toplam süresi ve fps oranını görüntüleyebilir ve yeni oluşturduğunuz videonun süre aralığını görüntüleyebilmenize olanak sağlar.

Cut Assistant programını kaldırmak için silmeniz yeterlidir. Boyutu çok küçüktür. Kesmek istediğiniz videonun başlangıç ve bitiş sürelerini girerek işlem yapılabilirsiniz bu özellik programı oldukça kullanışlı hale getiriyor Cut Assistant programının avantajlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Videodan istenilen kısımı kesip alabilirsiniz veya istemediğiniz kısımları rahatlıkla silebilirsiniz. Önizleme yaparak kesme işlemi yapabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz videonun oynatma hızını değiştirebilirsiniz ve videonun sesini arttırılarbilir yada azaltılabilirsiniz.

Cut Assistant İndirmek İçin Buraya Tıklayın