Ücretsiz Yazılım kaldırma Aracı İndir

Ücretsiz Yazılım kaldırma Aracı İndir

ZSoft Uninstaller kullanıcılara bedava sunulan bir program kaldırıcıdır. ZSoft Uninstaller ile Windows’unuzun içerisini de bulunan program kaldırıcıdan çok daha iyi bir şekilde programlarınızı kaldırabilirsiniz. ZSoft Uninstaller ile kaldırdığınız program veya oyunların artık dosyaları bırakmaz ve kayıt defterinde yapılan değişiklikleri tamamen ortadan kaldırır. Program yükleme analiz yeteneğine sahip olan ZSoft Uninstaller oldukça kullanışlı ve kolay bir programdır.

ZSoft Uninstaller sisteminizde silinmeyen veya sorun çıkaran programları veya oyunları kolaylıkla siteminizden kaldırmanızı sağlayacak olan bu programla arama motoru sayesinde bütün sisteminizi tarayıp silemediğiniz programları yada sildiğiniz programlardan geriye kalan dosyaları silebilen başarılı bir programdır.

ZSoft Uninstaller ile geçici dosyaları bulup silebilirsiniz. boş klasörleri kaldırabilir, artık yüklü programların girdileri silebilirsiniz. Programda başlangıç yöneticisi, otomatik yedekleme ve kenar çubuğu bulunuyor. Program bir çok dilde kullanılabiliyor ve tamamen ücretsiz bir yazılımdır.

ZSoft Uninstaller Programı İndir