Verilerinizi Ücretsiz Olarak EaseUS ile Kurtarın

Verilerinizi Ücretsiz Olarak EaseUS ile Kurtarın

Dijital ortamın zararlarından ve dezavantajlarından birisi olan, silinen dosyaların ve verilerin geri getirilmesinin sıkıntılı durumlarından muzdarip olan insanların sıklıkla aradıkları veri kurtarma programları arasında en iyisi olanı olarak bilinen EaseUS veri kurtarma programı ihtiyacınız olan her uzantıdaki dosyanın kurtarılması için eşsiz bir destek sağlayan özelliklere sahiptir. Oldukça rahat bir kullanım sağlayabileceğiniz yapısıyla birlikte, istediğiniz zamanlarda ücretsiz olarak indirebilir, bilgisayarınızda silinmiş olan bütün dosyaları tekrardan kullanabileceğiniz şekilde elde edebilirsiniz.

Farklı zamanlarda sizlere lazım olan, yanlış bir işlem sonucunda sildiğiniz düşündüğünüz ve tekrardan ulaşmanızın oldukça önemli olduğu bir yapıyla ulaşabileceğiniz dosyalarınız sayesinde, sizlerde işlerinizin aksamasını engelleyebilir; her zamankinden daha net çözümlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Profesyonel bilgisayarcılarında sıklıkla kullandığı, hem ücretli hem de ücretsiz versiyonlarının bulunduğu EaseUS veri kurtarma programı, oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Aradığınız en kaliteli çözümlere en doğru zamanda ulaşmak, istediğiniz başarıya en doğru zamanda erişmek ve ihtiyacınız olan bütün dosyalara hızlıca ulaşmak için tercih edebilirsiniz.

Nasıl İndirmeliyim?

Yeni bir dosya veya program indireceğiniz zaman, her zaman kendi sitesinden indirmeye özen gösterin. Çünkü diğer sitelerde, üçüncü parti programları indirdiğiniz zaman, yalnızca programı indirmezsiniz. EaseUS veri kurtarma programı indirmek istediğiniz zaman; EaseUS Data Recovery Wizard adresine giriş yaparak, ana sayfada görünen Free Download bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra, karşınıza çıkan ekranda indireceğiniz yeri seçerek, tamama basarak indirebilirsiniz. Bu şekilde, Setup dosyasını indirip, kurulum işlemlerine başlayabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard Nasıl Kullanılır?

Programı indirdikten sonra, setup dosyasına çift tıklayarak, standart kurma işlemlerini sağlamalısınız. Bu işlem, standart bir programda olduğu kadar kolay bir kurulumla karşınıza çıkacaktır. Kurduktan sonra, ilk olarak programı çalıştırın. EaseUS veri kurtarma programı ana sayfasında, o an bilgisayarınıza bağlı olan bütün sürücüler ve diskler çıkacaktır. Silinmiş olan dosya hangisindeyse, o dosyayı seçerek, ‘’Tara’’ butonuna basmanız gerekmektedir.

Taramaya başlayacak olan program, sol alt tarafta bir sayaç belirtecektir. Tüm dosyalar taranırken ve silinmiş bütün dosyaları ve verileri ortaya çıkarırken ortalama süre, bahsettiğimiz alanda sizlere sunulacaktır. Ne kadar fazla dosya sildiyseniz, o kadar geç sonuçlanacaktır.

Tarama işlemi sonlandıktan sonra, karşınıza şimdiye kadar silmiş olduğunuz bütün dosyalar sıralanacaktır. Bu dosyalar arasından istediğiniz seçerek, ‘’Kurtar’’ seçeneğine basıp, dosyanızı veya verilerinizi kurtarma işlemine başlayabilirsiniz.

Bu alanda dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise; ücretsiz sürüm kullanıcılarının 2 GB’a kadar kurtarma işlemi sağlayabilecek olmasıdır. Bunun yanı sıra; tam sürüme geçerek, istediğiniz büyüklükteki verileri kurtarabilirsiniz.

Programı İndirmek için Tıklayın