Videolara Ücretsiz Efekt Uygulama Programı

Videolara Ücretsiz Efekt Uygulama Programı

Videolarınıza çeşitli efektler uygulayıp montajlama yapabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Ateş ettirebilir, yeşil perde çalışması yapabilir hatta bir robot gibi görünüm verdirebilirsiniz. Video düzenleme ve VFX yazılımı olan HitFilm Express, kaliteli içerik oluşturmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir araçtır. Yazılım 2D ve 3D efektleri birleştiriyor. 180’den fazla görsel efekt içeriyor. Kendi amatör filminizi yapabileceğiniz bu program ile görsel efektler ve 3D projelerinizi tasarlayabilirsiniz. 3D parçacık simülatörü, Dahili 3D efektler, Yüksek kalitede 3D kompozisyon ile profesyonel videolar hazırlama imkanına sahipsiniz.

Hit Film Express Montaj ve Efekt Programı

Yazılımın güzel bir yönü de sürekli olarak geliştirilmesi ve yeni özellikler eklenmesidir. Çalışmalarını paylaşan pek çok kişiyi görebilirsiniz. Onların proje dosyalarını alıp nasıl yaptıklarını görebilir bu sayede kolayca çalışabilirsiniz. Böylece efektler üzerinde de çalışmalar yapabileceksiniz. Örneğin silahı ile giden bir kişiye ateş ettirebilecek, olmadığı bir mekanda gezdirebilecek hatta ortama yağmur yağdırabilir ve dumana boğabilirsiniz.

Harika özelliklere sahip olan bu yazılım, kendi filmini yapmak isteyen amatörlere bir fırsat veriyor. HitFilm yazılımı sadece bir video editörü değildir. Programın içerisine ekstradan 3D modeller entegre edebiliyor. Videoların içerisine objeler ekleyebiliyorsunuz. Sanal kamera desteği bulunan programda klonlama, sanallaştırma, nesne canlandırma, fizik tabanlı aydınlatma, gerçekçi ışıklar, özelleştirilebilir tasarımlar gibi daha pek çok adet özel içerik yer alıyor. 3D model alma, işleme ve animasyon, 2D / 3D fizik tabanlı parçacık motoru, Aksiyon kamera ve 360 ° video efektleri yer alıyor. Parçacık motorlarını kullanabilir, animasyon canlandırması dahi yapabilirsiniz.

Programı ücretsiz kullanabilmek için aşağıdaki siteden hızlı bir şekilde sisteme üye olunuz. Hesabınıza girdiğinizde site size SERIAL CODE verecektir. Daha sonra tek yapmanız gereken programı çalıştırdıktan sonra giriş yaparak aktivasyon yapıyorsunuz.

Hit Film Express Sistem Gereksinimleri

– Windows PC 32 Bit ve 64-bit Version ve Apple Mac
– Diskte 1.2 GB kadar boş alan
– Çevrimiçi etkinleştirme ve web hizmetleri için Internet bağlantısı
– Intel Core i3, Core i5, Core i7 yada AMD’ Eşdeğer İşlemcileri
– 4 GB RAM (8 GB ve üzeri tavsiye edilir)
– En az 512 MB video belleğine sahip grafik kartı (2 GB ve üzeri tavsiye edilir)

Hit Film Express İndirme Linki
https://hitfilm.com/express