Windows Kayıt Defteri Düzenleme Programı Registry Clean Expert

Windows Kayıt Defteri Düzenleme Programı Registry Clean Expert

Windows’unuz zamanla program yükleme ve kaldırmadan dolayı zarar görmeye başlar. Programları her ne kadar silseniz de bilgisayarınızın kayıt defterinde kalıntıları kalır ve buda bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olur. Registry Clean Expert adlı yazılım sizi bu dertten kurtarıyor. Program ücretli fakat size 15 gün deneme süresi veriyor. Satın almaz iseniz programı indirim yükleyin kayıt defterinizi düzenleyin daha sonra kaldırın böylece sorununuzu halletmiş olacaksınız. Registry Clean Expert ile kayıt defterinizi artıklardan temizleyebilir ve kayıtlarınızı düzenleyebilirsiniz. Registry Clean Expert ile kayıt defterinizi temizledikten sonra performansı artacaktır. İşlemleriniz daha hızlı gerçekleşecektir.

Registry Clean Expert ile kayıt defterinizin yedeğini alabilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce mutlaka yedekleyin. Şunu unutmayın ki hiçbir program kusursuz değildir. Oluşabilecek muhtemel bir hatada yedeğiniz ile durumu hemen düzeltebilirsiniz.

Registry Clean Expert ile sistem açılışında otomatik olarak başlamakta olan yazılımları düzenleyebilirsiniz. Bilgisayarınız açılırken ne kadar çok uygulama çalışıyor ise sistem o kadar geç açılacaktır. Bu durumdan kurtulmak için “Startup Organizer” modülünü kullanarak uygulamanın başındaki kutucuktaki işareti kaldırmaktır.

Registry Clean Expert adlı yazılım internet tarayıcınıza bulaşan ana sayfa değiştirememe sorununu da halletmektedir. Bunu yapan kişiler genellikle kendi web sitelerini ana sayfa yaparak sizi buna zorlamaları. Ancak Registry Clean Expert ile bu sorunu halledebilirsiniz.

Registry Clean Expert İndir:

http://www.registry-clean.net/download.htm