Windows Toplu Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı

Windows Toplu Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı

Ücretsiz bir yazılım olan Ultracopier adlı yazılım ile bilgisayarınızdaki dosyaları çok daha hızlı kopyalayabilir veya taşıyabilirsiniz. Özellikle dosya taşıma ve kopyalamanın yarıda kesilmesi halinde pek çok kullanıcı sıkıntılarla karşılaşmaktadır. Yazılım bu sorunu ortadan kaldırıyor. Kopyalama ve taşıma işlemlerinde karşınıza çıkan performans sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Windows Toplu Dosya Kopyalama ve Taşıma İşlemi

Ultracopier yazılımı birkaç tıklamayla dosya ve klasörleri kopyalama veya taşımak amacıyla tasarlanmış küçük ve başarılı bir yazılımdır. Bu yeteneklerinin yanı sıra Ultracopier adlı yazılım bilgisayarınızın işlemcisi yerine ekran kartınızın işlemcisini işlemlerde kullanır ve daha yüksek performans sunar. Böylece işlemciniz standart işlerinizi yapabilmek için çalışırken program dosya kopyalama ve taşıma işlemlerinde ekran kartınızı kullanacaktır.

Yazılımda kopyalama, kesme, taşıma işlemlerini başlatmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken işlemin gerçekleşeceği klasörü belirtmelisiniz. Bir defa ayarlandıktan sonra kopyalama veya transfer işlemi kendiliğinden başlayacaktır. Yazılım kopyalama veya taşıma esnasında saniyede kaç MB transfer ettiğini anlık olarak sizlere gösterir.

Ultracopier İndirme Linki

http://ultracopier.first-world.info/