Wondershare Video Dönüştürücü’nün Harika Özellikleri ve Detaylı Anlatım

Wondershare Video Dönüştürücü’nün Harika Özellikleri ve Detaylı Anlatım

Hiç birimizin aklına dünyanın bu kadar değişeceği ve dijitalleşmenin hayatımızı bu denli saracağı gelmezdi. Dijital dünya hayatımızı o kadar etkiledi ki internet ve akıllı cihazlar olmadan bir gün geçirmek düşünülemez hale geldi diyebiliriz. Bunun dahası dijitalleşme hayatımıza onlarca yenilik ve fayda da sağladı.

Eskiden olduğu gibi artık video ve fotoğraf gibi medya dosyalarını indirmek için çok fazla zaman harcamamız ve beklememiz gerekmiyor. İstediğimiz tüm videoları şimdi hızlıca indirip eğlencenin keyfini çıkartabiliyoruz. Video indirmek için artık eskisi gibi yavaş yöntemler ve indirme biçimleri kullanmıyoruz.

Dijitalleşme sayesinde video indirmek ve video üzerinde harikalar yaratmak için bize güzel yalımlar sağlıyor. Bu yazılımlardan en çok bilineni Wondershare Video Converter programıdır hiç şüphesiz. Birazdan bu yazılımla ilgili şaşırtıcı özelliklerden bahsediyor olacağız.

Öncelikle Wondershare video dönüştürücü, videoları istediğiniz formata dönüştürmek için inanılmaz bir hız sunar. Ayrıca, istediğiniz videoyu kolayca iOS cihazlarına uyumlu formata dönüştürme yeteneğine de sahiptir. Kullanıcılar inanılmaz dönüştürme hızları sayesinde arkalarına yaslanıp bunun tadını çıkartırıyorlar.

Bu dönüştürücünün özelliklerini kullanmak oldukça kolay olduğundan bu dönüştürücüyü kullananlar hiç zorluk yaşamıyorlar. Dönüştürücü, videoların istediğiniz formata nasıl dönüştürüleceğine dair adım adım kullanıcılara yol gösteriyor. Videoların uyumluluğu ve yüksek kalitede olması nedeniyle bir çok videonun kalitesinden de asla ödün verilmemiş oluyor.

Program sayesinde istediğiniz sayıda videoyu tek bir anda indirebilir ve dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple şimdilerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen video dönüştürücü programıdır. Bu aracın bu popülaritesinin nedeni, herhangi bir formattaki videoları kullanıcıların istenen formata kolayca dönüştürebilme özelliğinden kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar istedikleri çıktıları hem format hem de kalite konusundan ödün vermeden dönüştürebildikleri için bu kadar çok seviliyor.

Kullanıcıları daha da heyecanlandıran şey, programı kullananlara yalnızca sınırlı bir video dönüştürücüsü işlevselliği sunmakla kalmayıp, çok daha fazla özelliği içermesidir. Sunduğu en önemli özelliklerden biri de güçlü bir video düzenleme aracı olmasıdır. Bu aracın içerdiği çeşitli zengin düzenleme seçenekleriyle videoyu kendi istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Kırpma, istenmeyen parçaları kaldırma, birleştirme, altyazı eklemek için herhangi bir yazı tipine, rengine veya stile herhangi bir film müziği eklemek bu aracın yapabildiklerinden sadece birkaçı.

Bir video dönüştürücü eğer video indirme özelliğine sahip değilse onun varlığını sorgulayabilirsiniz. En büyük özelliklerden biri ise Wondershare’in bu yazılımı iPhone’lar, iPad, iPod vb. cihazlar için sorunsuz bir şekilde YouTube videosu indirmenize ve cihazınızdan bunu oynatmanıza izin veriyor.

Bu araç, kendi videolarınızı oluşturmak ve internette daha iyi vakit geçirip paylaşım yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Peki bundan nasıl emin olabiliyoruz derseniz hemen açıklayalım. Bu video dönüştürücü 150’den fazla video formatını destekler ve videoları bu 150’den fazla formata dönüştürmenize olanak sağlar. Uyumsuz bir dosya formatı bulamayacağınızı taahhüt edebiliriz. Çünkü piyasaya çıkmak üzere olan her format anında yazılıma ekleniyor.
Dosya formatları dışında hız konusuna değinecek olursak, program videoları diğerlerine göre tam 30 kat daha hızlı dönüştürür. Video dönüştürürken nasıl bittiğini anlamayacak kadar hızlı şekilde çalışır. Yine video indirmek için bu video dönüştürme aracını kullandığınızda sonuca şaşıracaksınız. AVI’yi MP4’e dönüştürme konusunda detaylı bilgiyi tıklayıp öğrenebilirsiniz.

YouTube’dan video indirme konusundan bahsetmiştik ancak şimdi sıkı durun, Wondershare Video Converter 10.000’den fazla siteden video indirmek için tam uyumludur. Bu kadar çok siteden başlıcalarından bahsetmek gerekirse Dailymotion, Hulu, Break, Metacafe, AOL, Lynda vb. Ayrıca program başka hiçbir araç veya uygulamaya gerek duymadan videoları doğrudan MP3 formatına indirmenize de izin veriyor.

Tüm videolarını ve resimlerini hatıra olarak saklamak isteyen kullanıcılardan biriyseniz, videoları bir çevrimiçi platformdan veya çevrimdışı olarak da kaydedebilirsiniz. Bu aracı bir medya sunucusu olarak ya da Chromecast, Roku, Apple TV, vb. gibi harici cihazlar kullanarak TV yayınlarınıza aktararak kaydedilmiş videolarınızı arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bu araç aynı zamanda en çok sevilen ve en çok tercih edilen video dönüştürücü aracı listesinin başında ve kullanıcılarına kusursuz bir DVD deneyimi de sunuyor. Bu yazılım, tek bir tıklamayla DVD diskini kopyalamak, dönüştürmek, düzenlemek, yedeklemek ve yazmak için harika bir seçenek sunar. Bu araç setini kullanarak videoların keyfini sürerken aynı zamanda en iyi ses deneyimini de yaşayabilirsiniz.

Bu video dönüştürücünün müşterilerine sunduğu tüm özellikleri listeleyen kelimeleri tüketmiş olabiliriz. Ancak nitelikleri ve faydaları saymakla bitmez. Söylediklerimize inanmamanızı, bu video dönüştürücünün muhteşem özelliklerini kendiniz tecrübe etmenizi öneriyoruz. Birçok insan bu şaşırtıcı deneyimi dünyanın her yerinden seviyor ve sizin de bu aracı kullanmayı seveceğinize inanıyoruz. Bu aracı kullanın ve aşağıdaki yorum bölümünde en çok hangi heyecan verici özelliği sevdiğinizi bize bildirin.