Yavaş Çalışan Bilgisayarlar İçin Antivirüs Programı İndir

Yavaş Çalışan Bilgisayarlar İçin Antivirüs Programı İndir

Digital Defender antivirüs programı kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Bir çok Antivirüs programının sorunu olan sistem kaynağı tüketimini Digital Defender programı halletmiş, çoğu antivirüs programı bilgisayarınızı yavaşlatır. Digital Defender kullanımı kolay, son derece hızlı ve bilgisayarınızı yavaşlatmadan arka planda çalışır. Digital Defender antivirüs programının Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Yazılım virüslere karşı iyi bir koruma sağlayacaktır. Dijital defans antivirüs kullanıcı arayüzü yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Digital Defender antivirüs programını bilgisayarınıza indirip yüklemek sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Programı boyutu sadece 1MB indirip kurduktan sonra antivirüs programını mutlaka güncellemelisiniz.

Digital Defender antivirüs yerleşik koruma, gerçek zamanlı koruma sağlar. Program kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı bir koruma sağlar. Dijital defans antivirüs programı tarama motoru üstün performansa sahiptir. Tarama motoru, zararlı programları tespit etmek için davranışsal (heuristic) analizi kullanır bu sayede yüksek başarı elde eder. Program bilinen tüm virüslere, solucanlara, truva atları, arka kapı açıkları, scriptler, makro virüs ve herhangi bir sistem üzerinde diğer zararlı kodları tarar kendi işletim sistemi ve bağımsız platformda tarama yöntemleri sayesinde bu tür zararlı yazılımlara geçit vermez anında siler.

Digital Defender antivirüs programı yavaş çalışan eski bilgisayarlar veya netbook’larda kullanabilirsiniz. Çok az RAM ve CPU tüketen yazılım sizi internetteki zararlılardan korumayı başarıyor.

Digital Defender Programını İndir