İstanbulbilisim.com Dolandırıcılığı

İstanbulbilisim.com Dolandırıcılığı

İstanbulbilisim.com web sitesi ile satış yapan RETRO BİLİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ stoklarında olmayan ürünleri satıyor. Tüketicileri aylarca bekleten firma iptal edilen siparişlerinde para iadesini yapmıyor. Ellerinde olmayan ürünleri varmış gibi satmak ve müşterilerine aylarca para iadesi yapmamakta bir çeşit dolandırıcılıktır. Web sitelerinde bulunan 0850 333 0912 telefon numarasını aradığınızda kesinlikle cevap verilmiyor. Yine sitelerindeki info@istanbulbilisim.com mail adresine attığınız mailler ve @istanbulbilisim sosyal medya hesaplarına yazdığınız tüm mesajlar yanıtsız kalıyor. Firma yaptığı bir duyuruda tedarikçi kaynaklı sorunlardan dolayı gecikmeler olduğunu duyurdu. Ancak böyle bir duyuru yapmasına rağmen sipariş almaya devam ediyor. Yetmez gibi televizyonlarda ve internette reklam vermeye devam ediyorlar. Daha fazla sipariş almaya çalışıyorlar.

Makalede Neler Var?

İstanbulbilisim’in Duyurusu

İstanbulbilişim’in Tek Cevap Verdiği Platform Şikayetvar

Evet biraz komik değil mi? Bir sürü platformda bulunmalarına rağmen ve telefon hatlarına rağmen sadece sikayetvar.com sitesine yapılan şikayetleri dikkate alıyorlar. Buradan da standart mesajlar gönderiyorlar.

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında talep ve istekleriniz aktarılmıştır Talebinizin alınması adına mail ile geri dönüş yapılmıştır iade onayı ve sürecin uzamaması adına hesap bilgileriniz istenmiştir. Süreç bilgilendirmeniz ile hızlandırılacaktır Yaşanan aksaklık ve gecikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri musterihizmetleri@istanbulbilisim.com