ebay Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım

ebay Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım

ebay web sitesinde alışveriş yapabilir ve bununla kalmayıp ürün satışı yapabilirsiniz. Eğer uzunca bir süre ebay hesabınıza giriş yapmadıysanız kullanıcı adınızı ve şifrenizi unutmuş olmanız gayet doğal çünkü ebay şifresi belirlerken basit şifreleri kabul etmiyor. Zor bir şifre belirlemenizi bunun içinde harf, sayı ve karakter kombinasyonundan oluşan bir şifre belirlemenizi istemektedir. İşte adım adım ebay kullanıcı adı ve şifre geri alma işlemleri:

Makalede Neler Var?

Ebay Kullanıcı Adınızı Unuttuysanız

İlk olarak yapmanız gereken https://scgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?UserIdRecognizerShow linkine tıklamak ve bu adreste karşınıza çıkan Enter email address ve Re-enter your email address kısmına ebay sitesine kayıt olurken kullandığınız E-Posta adresini girmeniz gerekiyor. E-Posta adresini girdikten sonra Continue butonuna basıyorsunuz. Daha sonra E-posta adresinize şöyle bir mail geliyor.

Your User ID is: ********
Your registered email address is: *******@********.com

Ebay Şifrenizi Unuttuysanız

İlk olarak yapmanız gereken https://scgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?FYPShow linkine tıklamak ve açılan sayfada size eBay user ID yani kullanıcı adınızı soracaktır. Kullanıcı adınızı girdikten sonra karşınıza kayıt olurken kullandığınız bazı bilgiler çıkacaktır. What street did you grow up on? , ZIP code / Postal code ve Your phone number bilgilerini eksiksiz doldurduktan sonra Continue butonuna basıyorsunuz ve şifreniz E-Posta hesabınıza gönderiliyor.