En İyi Yapay Zeka influencer Oluşturucu

En İyi Yapay Zeka influencer Oluşturucu

Yapay zeka ile kendi modelinizi oluşturun. Görüntü ve video üretimi için kendi portre modelinizi yaratabilirsiniz. Artık bu yapay model üretici sayesinde içerik oluştururken hiç zorlanmayacaksınız. Kullanıcı dostu arayüzü, hızlı ve yüksek kaliteli içerik üretme kapasitesi ile kullanırken zorlanmayacaksınız. Kişiselleştirilmiş ve etkileyici içerikler oluşturmak isteyenler için iyi bir alternatif olacaktır. Platform kullanıcılara ilk üyelikte 80 adet kredi veriyor. Bu kredi sayesinde platformu keşfetme imkanı bulabiliyorsunuz.APOB AI, içerik oluşturucular için kişiselleştirilmiş görüntüler ve videolar oluşturan yapay zeka destekli bir platformdur. Bu yenilikçi uygulama, özellikle sosyal medya gönderileri, eğitim materyalleri ve pazarlama kampanyaları için kullanıcılara yüksek kaliteli içerikler sunar.

Sitenin Linki: https://apob.ai

Tek bir fotoğraf yükleyerek dijital bir ikiz oluşturabilirsiniz. Bu dijital ikiz, çeşitli senaryolarda kullanılabilir ve kişisel veya marka estetiğinize göre özelleştirilebilir. Ayrıca, sosyal medya gönderileri, sunumlar ve daha fazlası için AI görüntüleri ve videoları üretme imkanı sağlar, bu da içeriğinizi daha etkileyici ve kişisel hale getirir.

Kullanım Alanları ve Avantajları

İçerik Oluşturucular: Çevrimiçi varlığınızı benzersiz ve kişiselleştirilmiş içeriklerle güçlendirin.

Pazarlamacılar: Sosyal medya kampanyalarınız için dikkat çekici görseller ve videolar oluşturun.

Influencer’lar: Çeşitli formatlarda etkileyici içerikler üretin ve kitlenizi genişletin.

Eğitimciler: Kişiselleştirilmiş video dersleri ve sunumlar hazırlayın.

Apob Platformu Nasıl Kullanılır

Siteye Giriş yaptıktan sonra Create Portrait Model butonuna tıklayınız. İster Sing Up butonuna tıklayıp manuel bir şekilde üye olabilir isterseniz discord ya da Gmail hesabınız varsa hızlıca üye olabilirsiniz.
Karşınıza iki seçenek çıkacaktır. Bunlardan ilki “Click to upload image” seçeneğidir. Bu seçenekte daha önce var olan bir avatarınızı kullanarak ilerlemeniz. Diğeri ise “Al influencer generator” seçeneğidir. Burada kendi Avatarınızı sıfırdan oluşturuyorsunuz Cinsiyet, ülke Göz rengi, Saç sitili, Saç rengi, Yüz şekli, sakal gibi seçenekleri seçtikten sonra sizin için bir Avatar oluşturulur.