En Popüler Web Tasarım Programları

En Popüler Web Tasarım Programları

Web sitesi açmak günümüzde hazır script ve bir kaç ufak bilgiyle açmak çok kolay hale geldi. günümüzde web sitesi açmak bir ihtiyaç haline dönüştü. Firmanızın tanıtımı gerekse kendi kişisel sayfanız veya blogunuz tasarımını yapabileceğiniz bir makale hazırladık. Bu programların tanıtımı ile fikir sahibi olacak kendi tasarımlarınızı yapabilmek içinse programlarda alıştırmalar yaparak uzmanlaşmanız gerekmektedir.

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver ile Html, Php, asp, javascript gibi en çok kullanılan web tasarımları yapabileceğiniz program, windows ve mac sistemlerde kullanabilirsiniz. Kodlama ve tasarımlarınızı rahatlıkla dreamweaver ile yapabilirsiniz. Birçok tasarım dilini destekleyen dreamweaver ile, asp, php, html, css tasarımlar yapabilirsiniz. Piyasadaki en iyi programlardan bir tanesidir kodlama ile ilgili tüm ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Programı indirmek için buraya tıklayınız Adobe Dreamweaver

Adobe Fireworks

Adobe tarafından geliştirilen bu program, Windows ve Mac sistemlerde çalışabilen grafik editörüdür. Çoğu kişinin bildiği photoshop‘tan farklı olarak web site tasarımları yapmak için geliştirilmiştir.

Fireworks; bir resmin html ve css’ye dönüştürülmesine olanak sağlıyor. Ayrıca en önemli özelliği olan pdf dönüştürücüsünüde kullanmaya olanak tanıyor.

Programı indirmek için buraya tıklayınız Adobe Fireworks

Adobe Photoshop

Adobe Photoshop öğrendikçe özelliklerine şaşıracaksınız. Günümüzdeki en iyi grafik tasarım programlarından olan photoshop’un yapımcısı gene Adobe‘dir. Popüler olan bu grafik tasarım programını Windows ve Mac sistemlerde kullanabilirsiniz. Web tasarımcıların ve grafik tasarımcılarının çoğunlukla tercih ettiği bu programda, yok yok diyebiliriz. İhtiyaç duyulan tüm araçlara sahip olan photoshop’ta hayal gücünüzle istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Programı indirmek için buraya tıklayınız Adobe Photoshop

NOT: Tanıtımını yaptığımız programlar ücretlidir indirme sayfasına demo sayfaya yönlendiriliyorsunuz. ancak bu programlara bağlı olmadığınız gibi ücretsiz versiyonlarınıda bulabilirsiniz. web sitemizde ara bölümünden ücretsiz ve başarılı halledebileceğiniz programlara ulaşabilirsiniz.