Engelli İnternet Sitelerine Girme ve Gizlenme Programı

Engelli İnternet Sitelerine Girme ve Gizlenme Programı

Spotflux Free VPN yazılımı ile erişime engelli sitelere girebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Özellikle sitelerde gezinirken iz bırakmak istemeyen kullanıcılara hitap ediyor. Yazılım İnternete girerken programın kendi sunucuları üzerinden bağlantı yapmanızı sağlıyor. böylece sizi anonimize eder. Programın güzel yanı ise ücretsiz olması ve tüm Windows sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilmesidir. Güvenlik konusunda ise gizliliğinizi sağladığı gibi aynı zamanda gezdiğiniz web siteleri üzerinden bilgisayarınıza virüs gibi casus yazılımların bulaşmasını da engeller. Çünkü anlık veriyi size ulaştırmadan önce taramaktadır.

Makalede Neler Var?

Spotflux Yazılımının Özellikleri

Yazılım ile yasaklanmış internet sitelerine güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Gizliliğinizi koruyarak internette takip edilmenizi ve kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesini engelleyen kaliteli bir servistir. Yazılım ücretsizdir ancak paralı versiyonu da bulunmaktadır. Ücretsiz olan sürümde spotflux sponsor reklamlar görünür. Ancak ücretsiz sürümde gerçek IP adresinizi gizler. Web siteleri, veri toplayıcıları ve korsanları durdurabilirsiniz.

Spotflux Nasıl Kullanılır

Spotflux’i yükledikten sonra oldukça basit olan arayüzü sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Enable menüsünden aktifleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz internet sitesine girebilir, programın sağladığı internet güvenliği servisinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra programın Ayarlar bölümünde yer alan proxyler bölümünden proxyleri yapılandırabilirsiniz. Ayrıca filtreler bölümünü kullanarak VPN Plus yada sadece VPN filtreleri gibi ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Programın içerisinde yer alan test araçları sayesinde VPN’in ne kadar etkin olduğunu da test edebilirsiniz. Coğrafik IP testi sayesinde konum tabanlı olarak da değişimi kontrol etme şansına sahipsiniz.

Gizlilik testide bulunuyor. Bu sayede internet üzerinde ne kadar görünebilir olduğunuzu deneyebilirsiniz. Bu sayede internetteki anonim durumunuzu korumakta başarılı olup olmadığınızı görebilirsiniz. Oldukça başarılı bir yazılım olan Spotflux Free VPN’i şuradan indirebilirsiniz.

Spotflux Free VPN İndirme Linki

https://www.spotflux.com/#download