Flash Oyunlar Bilgisayara Nasıl İndirilir

Flash Oyunlar Bilgisayara Nasıl İndirilir

Flash oyunları bilgisayarınıza indirerek internet bağlantınız olmadan da oynama imkanına sahipsiniz. İnternetiniz olmadığı zamanlarda çevrimdışı yani online olmadan oynayabilmek için bu oyunları kolayca bilgisayarınıza indirme imkanına sahipsiniz. Özellikle interneti olmayan bir yere gittiğinizde çocuğunuza oyunlar açabilir veya oyunların daha sonradan silinme ihtimaline karşı kendi arşivinizde tutabilirsiniz. Flash oyunlar son zamanlarda artan popülaritesi nedeni ve her yaş grubuna da hitap etmesi ile büyük bir pazar haline geldi.

Google Chrome İnternet Tarayıcısı İçin:

Sothink Flash Downloader

Sothink-Flash-Downloader-for-ChromeSothink Flash Downloader uzantını Google Chrome’ye ekliyorsunuz. Daha sonra indirmek istediğiniz flash oyunu açıyorsunuz. Sothinke uzantısını yüklediğiniz anda Chrome’deki yerini alacaktır. Bu butona tıkladığınızda açılan menüde file name ve size kısmını göreceksiniz. İsim ve boyut anlamına gelir. Buradaki listeden oyununuzu seçiyorsunuz. Oyuna tıkladığınız anda Chrome oyunu yeni sekmede açacaktır. Şimdi sıra geldi oyunumuzu kaydetmeye, oyunu kaydetmek için menüden Sayfayı farklı kaydet seçeneğini seçiyorsunuz. Oyunun uzantısının swf olduğuna Kayıt Türünün de Shockwave Flash Object olduğuna dikkat ediniz ve kaydediniz. Artık oyun bilgisayarınızda istediğiniz zaman internet olmasa dahi herhangi bir tarayıcı ile çalıştırıp oynayabilirsiniz.

Sothink Flash Downloader Uzantısı İndirme Linki:
http://www.sothink.com/product/swfcatcher/

Mozilla Firefox İnternet Tarayıcısı İçin:

Google Chrome için anlattıklarımız size birazcık karışık gelmiş olabilir. Birde Mozilla Firefox’u deneyin, Flash oyunları kolaylıkla indirilmenize imkan veriyor. İndirmek istediğiniz Flash oyunu çalıştırın ve sayfada sağ tık yapın açılan menüden Sayfa Bilgilerini Göster sekmesine tıklıyorsunuz. Açılan sayfadan Ortam sekmesine geçiyorsunuz burada liste halinde size sunulan resim, simge ve flash oyunu göreceksiniz. Oyunuzun üzerinde geldikten sonra flash oyunlar swf uzantılıdır Farklı Kaydet butonunu kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

mozilla-firefox-sayfa-bilgisini-goster