Gürültülü Ortamda Sesli Görüşme Yapmak

Gürültülü Ortamda Sesli Görüşme Yapmak

Gürültünün yoğun olduğu bir ortamda dış sesleri azaltıp kendi sesinizi veren krisp adlı yazılımı tanıtacağız. Bulunduğunuz ortamdaki Arka plan seslerini havlayan köpek, ağlayan bebek, klavye ve mouse tıklama sesleri, pc fan sesi gibi sesleri yok edebilirsiniz. Krisp.ai, ses gürültülerini çıkarmanıza yardımcı olan bir yazılım teknolojisidir. Mikrofonunuzdan veya kulaklığınızdan gelen gürültüyü tanır ve çıkarır, böylece arkadaşlarınız, eşiniz veya müşterilerinizle telefon görüşmeleri, videoconferences veya podcast kayıtları gibi etkinlikler sırasında daha net bir ses kalitesi elde edersiniz. Günde 60 dakika kadar ücretsiz kullanma imkanına sahipsiniz.

Krisp.ai Nasıl Kullanılır


Krisp yazılımının yapay zekası, aramalarınızdan arka plandaki sesleri, gürültüleri ve yankıları kaldırarak size arama rahatlığı sağlıyor. Krisp.ai, bir masaüstü uygulaması olarak kullanılır Windows ve Mac işletim ssitemlerini desteklemektedir. Şu adımları izleyebilirsiniz:

Krisp.ai’nin web sitesinden indirin ve yükleyin.

Kaydolun veya giriş yapın.

Mikrofon veya kulaklık ayarlarınızı Krisp.ai’ye yönlendirin.

Gürültü çıkarımını etkinleştirin ve gerektiğinde ayarlayın.

İstediğiniz bir sesli görüşme, videoconference veya podcast kaydı gibi uygulamayı açın ve kullanın.

Not: Kullanım sırasında, Krisp.ai tarafından üretilen sanal mikrofon ve sanal kulaklık sürücüleri kullanılır ve gerçek mikrofonunuz veya kulaklığınız yerine bu sürücüler kullanılır.

İlgili Bağlantı: https://krisp.ai