Hakkarim net Şifremi Unuttum

Hakkarim net Şifremi Unuttum

Hakkarim ülkemizde en çok ziyaret edilen oyun sitelerinden bir tanesidir. Web sitede 34, 51, 101, Okey, Banko, Kastet, Kelimatik, Yanık, Harfbank, Harftet, Domino, Aznif, İhaleli Batak, Okşin, Nezere gibi oyunları oynayabilirsiniz. Uzun bir süre girmediğinizde parolanızı unutmanız gayet normaldir. Ancak ilgili web site size parolanızı yenileyebilmeniz için imkan sunuyor.

Makalede Neler Var?

Üyelik Adı ile Şifre Yenileme

Şifrenizi hatırlamıyorsanız üye adınızı yazarak şifrenizin üye bilgilerinde kayıtlı mail adresine gönderilmesini sağlayın. Üye Adınızı ve Güvenlik Kodunu girmeniz yeterlidir.

E-Mail ile Şifre Yenileme

Üye adınız değiştirilmişse mail adresinizi yazarak mailinize kayıtlı nick ve şifrelerin mail adresinize gönderilmesini sağlayın. Email adresiniz ve Güvenlik Kodunu girmeniz gerekiyor.

Şifreniz üye bilgilerinizde kayıtlı email adresine gönderilecektir. Üye bilgilerinizde geçerli bir email adresi yazılmamışsa şifrenizi bu yolla öğrenme şansınız bulunmaz. 3 nolu adımı inceleyiniz.

Şifrenizin gelmesi 2-4 saat arasında sürebilir. Lütfen junk mail (önemsiz posta) klasörünü kontrol ediniz. Nick veya şifreniz değiştirilmişse maile gelen şifreyi kullanarak mutlaka şifrenizi değiştiriniz.

Şifrenizi mail yolu ile öğrenemiyorsanız yardım salonundaki Şifre Bul/Mail Sil komutunu kullanabilirsiniz.

Yardım salonuna girerek salon penceresinin altındaki Şifre Bul / Mail Sil komutunu tıklayınız. 1-2 ay önceki nick ve şifreniz sorulacaktır. Bu bilgileri doğru olarak girerseniz ve girdiğiniz bilgisayar 1-2 ay önce girdiğiniz bilgisayar ile aynı ise sistem size nickinizin yeni halini ve şifresini verecektir. Bu işlem aynı zamanda nickinize yeni bir mail adresi girebilmenizi de sağlar.

Şifre sıfırlama sayfasına Gitmek için Tıklayınızhttp://www.hakkarim.net/sifremiunuttum.htm