İnternet Olmadığında Siteleri Açabilme

İnternet Olmadığında Siteleri Açabilme

İnternet içeriklerini ücretsiz çevrimdışı görüntüleme uygulaması, daha sonra okumak için içerikleri imleme servisi, internet içeriklerini kaydetme uygulaması indir. Hem telefonunuzda hem tabletinizde hemde masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Pocket adlı yazılım ile Firefox, Chrome, Safari, Opera, Masasütü PC, iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Blackberry, S60, WebOS ve eBook Reader cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. İnternette gün boyu geziniriz ve tekrar geri açmak için İnternet bağlantımızı harcarız. Karşılaştığınız içerikleri saklayarak daha sonra İnternet erişiminiz olmasa bile okuyabilirsiniz. Tarayıcı eklentileri ve mobil uygulamalarıyla her yerden erişim sağlayabiliyorsunuz.

Pocket APP ve Eklentileri

Eğer araştırmacı bir ruha sahipseniz ve çok uzun yazıları okuyup bilgi edinmenin peşindeyseniz. Bir makaleyi bulduğunuzda hem kaybetmemek hemde o anda yeterli vakti yoksa bu uygulama sizin için oldukça idealdir. İnternette okumanız gereken tüm makaleleri istediğiniz yazı boyutu ve renginde gözlerinizi yormadan okuyabilirsiniz.

Pocket adlı uygulama sayesinde ilginizi çeken fakat o an vaktiniz olmadığı için daha sonra okumak istediğiniz içerikleri saklayabilirsiniz. Ücretsiz olarak hesap açarak kullanabileceğiniz Pocket programı ile video, resim ve metin içeriklerini ayrı görüntüleme şekillerinde size sunabiliyor. Kendi yer imleci ile içerikleri gördüğünüz anda hesabınıza atarak vakit buldukça geri dönüp okuyabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak son derece kolay, Bu özelliği sayesinde tecrübesiz kullanıcılar dahi zorlanmayacaktır. Geliştirilmiş ve optimize edilmiş arayüzü sayesinde sakladığınız sayfaları tam ekran olarak okuma imkanına sahipsiniz. İsterseniz içeriklerinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşma imkanına sahipsiniz.

Pocket Uygulaması İndirme Linki

https://getpocket.com/apps/