İnternet ve Ağ Bant Genişliği İzleme Programı

İnternet ve Ağ Bant Genişliği İzleme Programı

Emsa Bandwidth Monitor, Windows işletim sistemi için İnternet ve ağ bant genişliği izleme yardımcı programıdır. Bandwidth Monitor ile ağ bağlantınız üzerinden yapılan veri alışverişini kontrol edebilirsiniz. Programın boyutu 1MB’dan küçük olup sistem kaynaklarınızı tüketmeden çalışır. Varlığını bile unutacağınız yazılımlardan diyebiliriz. Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan yazılım İnternet bağlantınızın açık olduğu süre boyunca Kullandığınız yani aldığınız ya da gönderdiğiniz bant genişliğini gösterir.

Emsa Bandwidth Monitor – Ağ İzleme Programı

Bandwidth Monitor, net hızı ölçme programıdır. Ağ bağlantınız üzerindeki indirme ve gönderme hızlarını kontrol edebileceğiniz basit bir ağ bağlantısı kontrol etme programıdır. Program kurulum gerektirmeden sadece tıklama ile çalışabiliyor. Eğer bilgisayarın her açılışında başlangıçta otomatik olarak çalıştırmak üzere yapılandırmak istiyorsanız InstallAutorun.bat dosyasına çift tıklayın. Otomatik olarak çalıştırmayı kaldırmak için ise UninstallAutorun.bat dosyasını çift tıklamanız yeterlidir.

Program ücretsiz ancak aktive etmek için kod girmeniz gerekiyor. İndirme linkine tıkladığınızda Activate Free linkine tıklayarak kodunuzu alabilirsiniz. Herhangi bir kayıt veya abonelik istenmiyor.

Program sayesinde ağ bağlantınız üzerinde olan biten her şeye bakabileceksiniz. Mevcut internet / ağ hızınızı izleme imkanınız olacak, bağlantınızın ne kadarını kullanıyor olduğunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerindeki tüm ağ bağlantılarını algılayan program hem indirme hem de yükleme hızlarınızla ilgili ayrıntılı bilgiyi sizlere sunmaktadır. Bunun dışında sistem yöneticileri Bandwidth Monitor sayesinde ağ bağlantıları üzerinde gerçekleşen olağandışı faaliyetleri kolayca belirleyerek, bilgisayarlarını koruma altına alabilirler.

Emsa Bandwidth Monitor İndirme Linki
http://www.e-systems.ro/bandwidth_monitor