İnternetten Nasıl Müzik İndirilir

İnternetten Nasıl Müzik İndirilir

İnternette yasa dışı paylaşımda bulunan web siteler bir bir kapatılıyor tabi ki buna müzik siteleri de dahil ancak MP3 paylaşımının önüne geçilemiyor. Geçilmesi de zor zaten işte size bazı dosya paylaşım programları bu programlar sayesinde yalnızca müzik değil daha bir çok dosya paylaşımında bulunabilirsiniz.

Programları tanıtmadan önce kullanıcıları uyarmamız gereken bir nokta mevcut indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçirmeyi unutmayın çünkü dosyaları diğer kullanıcılardan indirdiğinizi düşünecek olursak dosyaların virüs veya casus yazılım içermesi muhtemeldir. Güvenlik önlemlerinizi aldıktan sonra programlarımıza geçebiliriz.

Ares
ares1

Ares açık kaynak kodlu bir P2P programıdır ve geniş bir kullanım ağına sahiptir. Ayrıca kullanıcılar arasında sohbet ortamı oluşabilmesine olanak tanır. Ares Galaxy veya Ares Regular olarak da bilinir.

Ares, otomatik olarak birden fazla kaynağı bulur ve indirmeye başlar, bu indirme hızınızda önemli ölçüde fark oluşturur.
Ares, paylaşmakta olduğunuz dosyaları kategorilere ayırmanıza, arama yapmanıza vb. olanak tanır.

Ares, indirmekte olduğunuz dosyaları indirme işlemi tamamlanmadan önizleme veya öndinleme yapmanızı sağlar.

http://aresgalaxy.sourceforge.net/

Kazaa

kazaa
Kazaa Media Desktop ile bildiğiniz gibi internet üzerinden diğer kullanıcılarla müzik, video, resim, yazılım ve her türlü dosyanızı paylaşabilirsiniz. Diğer kullanıcılarla sohbet ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Otomatik olarak bir çok kaynaktan beslenir ve hızlı dosya paylaşımı sunar ve önizleme özelliği sayesinde

http://www.kazaa.com/

BearShare

bearshare

BearShare 20 Milyon şarkı iPod ve Mp3 desteği sloganıyla bilinen kaliteli medya paylaşım programlarındandır. Kısa sürede çok fazla kullanıcıya ulaşan BearShare kendisini geliştirerek yoluna devam ediyor.

* Sınırsız Müzik video resim gibi dosyalar paylaşabilirsiniz.

* Yeni arkadaşlar edinin. Eskileri ile bağlantı kurun.

* Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüle.

* Aynı sanatçılar için tutkularını paylaşan kullanıcılarla buluşun.

http://tr.bearshare.com/