Mozilla Firefox 11 Final Sürümü İndir

Mozilla Firefox 11 Final Sürümü İndir

Gün geçmiyor ki Firefox güncellenmesin, bu güncellemelerin en büyük nedeni Firefox’un kullanıcı kitlesinin büyük bir kısmını kaybetmesidir. Google Chrome en son sürümü ile kullanıcıların büyük çoğunluğunu kendisine çekmiş durumda, Dijitalteknoloji.Net web sitemizin istatistiklerine göre ziyaretçilerimizin kullandığı internet tarayıcıları arasında Google Chrome %42 ile ilk sırada yer alırken Internet Explorer %38 ile ikinci sırada yer almaktadır. Firefox ise %16 ile üçüncü sırada yerini almaktadır. Bu veriler son 1 ayın verileridir. Çok sık çıkan güncellemeler, oyunlar ve eklentileri nedeni ile bu veriler değişiklik göstermektedir.

Mozilla Firefox 11 size bir çok özellik sunmaktadır. Bunlar arasında Yer İmi Düğmesi, Basitleştirilmiş Tazele/Durdur Düğmesi, Kapatılan Sekmeleri ve Pencereleri Yeniden Açma, Sekmelerinizi Panorama ile Düzenleyin, Parola Yöneticisi, Form Tamamlama, Açılır Pencere Engelleyicisi, Bütünleşik Web Araması, Akıllı Anahtar Kelimeler, Konuma Duyarlı Gezinme, Oturum Kurtarma, Yazım Denetimi, Tek Tıkla Yer İmleri, RSS Beslemesi Okuyucu, İndirme Yöneticisi, Çevrim Dışı Tarama, Tam Yakınlaştırma gibi daha bir çok özellik sunmaktadır.

Mozilla Firefox 11 yüksek performans için Windows’ta Direct2D ve Direct3D ile Mac’te OpenGL’in avantajlarından yararlanan yeni katman tabanlı grafik sistemi sayesinde, videolar ve web içeriklerinde süper hızlı grafik sunmaktadır.

Mozilla Firefox’un en önemli özelliği ise geniş eklenti özelliğinin bulunmasıdır. Çökmelere karşı alınan önlem oldukça hoşunuza gidecek.

Mozilla Firefox 11 Final İndir