MSN Bulaşan Virüs Nasıl Silinir

MSN Bulaşan Virüs Nasıl Silinir

Özellikle Ülkemizde çok kullanılan MSN başta olmak üzere Yahoo Messenger, AOL gibi anlık mesajlaşma programlarına bulaşan virüsleri temizleyen Antivirüs programıdır. Bu program ile sizden habersiz karşı tarafa link gönderme veya abuk sabuk resimler paylaşan casus yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken bir şey var bu yazılım sadece anlık mesajlaşma programlarına bulaşan virüsleri temizler yani bilgisayarınıza bulaşan virüsler için daha  gelişmiş pir program kurmalısınız.

Anlık mesajlaşma programları ile arkadaşlarınızla sohbet ederken sizden habersiz karşı tarafa linkler göndererek farklı bir siteye yönlendirme, program indirme yada bilgisayarınıza dosya yüklemenizi isteyerek bu zararlı yazılımların yayılmasını sağlıyor..

Instant Messenger Cleaner programı anlılık mesajlaşma programı Windows Live Messenger, AOL ve Yahoo Messenger programlarındaki tüm zararlı yazılımlardan koruyabilirsiniz.

Instant Messenger Cleaner taşınabilir özelliği olması sayesinde Flash belleklerinize kopyalayıp istediğiniz bilgisayarda kullanabilirsiniz.

indirmek için buraya tıklayınız : Instant Messenger Cleaner