Oyuncular için Otomatik İşlem Yapan Tarayıcı

Oyuncular için Otomatik İşlem Yapan Tarayıcı

İntenrette online olarak oyun oynayan kullanıcılar için geliştirilen İnternet tarayıcısı olan Coowon Browser adlı tarayıcı web tabanlı oyunlar için otomatik işlemler yapan botlardır. Tarayıcı hızlı internet gezintisi sunmanın yanı sıra oyun severlere özel olarak geliştirilmiştir. Pek çok özelliği bünyesinde barındıran tarayıcı Chrome altyapısını kullanmaktadır. Bu nedenle güvenilirlik ve eklenti desteğine sahiptir. AppCenter altında sunduğu oyunlara özel eklentiler sayesinde bot yürütme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Diyelim aynı oyunda birden fazla hesabınız var. Böyle durumda Tarayıcıda yeni bir sekme açarak bu hesabınızı da açabilirsiniz. Tarayıcının en önemli özellikleri arasında fare ve klavye hareketlerini kaydedip tekrarlatabilirsiniz. Yanlışlıkla kapatılan sekmeleri özel bir tuş ile geri getirebilirsiniz. Seçeceğiniz metinleri sürükleyerek arama başlatabilir, Farenin sağ tuşuna basılı tutarak yapacağınız hareketlerle tarayıcıyı kontrol edebilirsiniz.

Makalede Neler Var?

Coowon Browser Tarayıcısının Özellikleri

Oyun Bot (Otomatik görev)
Oyun Hız Kontrolü
Çoklu Giriş
Kaydet ve Oyna
Google Chrome Tabanlı
Gamepad (Oyunkolu) Desteği
Gezdirilebilir ve Şeffaf Pencere

browser_screenshot_multilogin_botting_speedcontrol

Günümüzde İnternet üzerinden indirmeden pek çok oyun oynanabilmektedir. Günümüzde bu oyunlar pek ok kullanıcının çok fazla vaktini aldığı gibi bağımlılığa dönüşmüştür. Bilgisayar başında uzun süre oyun oynayan kişiler için bot ihtiyacı doğmaktadır. Böylece oyun oynarken zamandan tasarruf etmiş olacaksınız ve hızlı level atma yada puan, para gibi pek çok unsuru kazanmakta hız kazanacaksınız.

Oyunlardaki görevleri otomatik yapmak için oyuna göre istediğiniz uygulamayı seçip yüklemeniz gerekiyor. Coowon Browser Tarayıcısını yükledikten sonra ekstradan uygulamalar yükleyip hazır botlar kullanmanıza imkan tanıyor. Popüler oyunlar mağazada anında bulabilirsiniz. Aradığınız oyun burada yoksa, tarayıcıyı kendi oynadığınız oyun için özelleştirmeniz ve yaptığınız fare tıklamalarını, klavye tuş basımlarını kaydetmeniz ve otomatik olarak uygulama şansına sahipsiniz.

Coowon Browser Oyun Hızını Kontrol Etme

Coowon Browser tarayıcısında oyunların hızını kontrol edebiliyorsunuz. Özellikle flaş oyunların belirli bir hızda kare hızında çalışmaktadırlar. Oyunları yavaşlatarak daha kolay hale getirebilirsiniz. Dilediğiniz gibi hızlandırma imkanına sahip olabilir ve her şeyin çok daha hızlı gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Coowon Browser Oyun Kolu Desteği

Coowon Browser İnternet tarayıcısı online oyunları oynayabilmeniz için oyun kolu (Gamepad) desteği sunmaktadır. Oyun hangi tuşları kullanıyorsa kullansın, istediğiniz tuşa istediğiniz atamayı kendiniz yapabilirsiniz. Hatta fare tıklamalarını dahi joyistik ile yapabiliyorsunuz.

Coowon Browser İndirme Linki

http://coowon.com