Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır

Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır

Milyonlarca kullanıcının olduğu gibi sizinde yolunuz Twitter’a düşmüş olabilir herhangi bir sebepten dolayı hesabınızı silmek istiyor olabilirsiniz işte birkaç adımda Twitter hesabınızı silmenin resimler ile anlatımı…

www.dijitalteknoloji.net olarak web sitemizin Twitter hesabı bulunmakta http://twitter.com/Dteknoloji adresinden Twitter hesabımızı inceleyebilirsiniz. Twitter üye olmak kadar çıkmakta bir o kadar kolay şimdi sizlere üyeliğinizi nasıl sileceğinizi anlatacağız.

Üyelik silme işleminde öncelikle sizi uyaralım diğer sosyal sitelerde olduğu gibi dondurma işlemi değil üyelik iptali yapıyoruz yani hesap dondurmada daha sonradan geri aktif edebiliyorduk Twitter’da ise üyelik iptalinden sonra geri dönmek istediğinizde tekrardan üye olmanız gerekmektedir.

İlk adım olarak Twitter hesabınıza giriyorsunuz. Üstteki menülerden “SETTİNGS” tıklıyorsunuz settings içeriğinden de en alt kısımdaki “Delete my account” yazının üzerine tıklıyorsunuz.

Son adım olarak “ OKAY, FİNE DELETE MY ACCOUNT” yazısına tıklıyorsunuz. Tıklamadan önce Twitter hesabınızla vedalaşmayı unutmayın :D