Ücretsiz Radyo Dinleme Programı İndir

Ücretsiz Radyo Dinleme Programı İndir

EXARadyo internetten online olarak bedava radyoları dinleyebileceğiniz bir programdır. Programın en büyük özelliği Türkçe olması, kullanımı kolay bir arayüze sahip ve program popüler multimedya oynatıcı Winamp’a benzerliği ile Winamp kullanıcılarının hoşuna gidecek türden, EXARadyo, sayesinde çok sık dinlediğiniz devamlı elinizin altında olmasını istediğiniz ve radyoları seçerek kendinize özel liste oluşturma imkanı sunuyor. İstediğiniz tüm radyolara EXARadyo programı ile erişebilirsiniz.

EXARadyo içerisinde virüs veya zararlı yazılım içermez. Programın içerisinde reklam bannerları da bulunmamaktadır. İçerisinde birbirinden güzel yüzlerce yerli ve yabancı radyo istasyonu barındırmakta olup sizlere daha hızlı bağlantı, daha kaliteli ses ve kesintisiz radyo dinleme olanağı sağlayan program oldukça kaliteli bir programdır.

EXARadyo kullanıcılara hızlı bağlantı, kaliteli ses, sürekli güncellenen radyo listesi, kullanıcıya özel favori listesi, radyo ekleme imkanı, radyo arama imkanı, Yayınlanan şarkı bilgisi, Windows Live Messenger desteği, multimedia klavye kontrolü sayesinde daha kolay kullanım, çoklu dil desteği en önemlisi de Türkçe desteği bulunması ve Proxy ile bağlantı özelliği sunuyor.

EXARadyo Programını İndir  –  EXARadyo Anasayfası