Web Siteniz için Yapay Zekaya İçerik Ürettirme

Web Siteniz için Yapay Zekaya İçerik Ürettirme

Yapay zekayı kullanarak bloglarınız için içerik üretebilirsiniz. Sadece bloglarınız değil aynı zamanda instagram, youtube gibi sosyal medya hesaplarınıza uygun içeriklerde üretebilirsiniz. Copy.ai, OpenAI tarafından geliştirilen metin yazımı ve özelleştirilmiş yapay zeka (AI) modelini kullanan bir web sitesidir. Yapmanız gereken çok basit, bazı bilgileri girerek anında metin üretimi yapabilirsiniz. Özelleştirilmiş AI modelleri, belirli bir konuda yazılar yazmak için eğitilmiştir ve kullanıcılar, kendilerine verilen girdiler üzerinden metin üretimi yapabilirler. Bu sayede istediğiniz metinle ilgili biraz bilgi girdikten sonrasını yapay zekaya bırakabilirsiniz. Üstelik Türkçe dil desteği de yer almaktadır.

Copy.ai ile örnek bir içerik ürettik bakın kendisini nasıl tanımladı:

Copy.ai, işletmelerin iş konularıyla ilgili içerik oluşturmalarına ve bunları doğrudan potansiyel müşterilerine satmalarına yardımcı olan bir yapay zeka içerik oluşturma aracıdır. İçerik oluşturma ve yayınlama süreci sinir bozucu ve zaman alıcı olabilir ve yalnızca birkaç kişi bundan kâr elde edebilir. Copy.ai, süreçteki neredeyse her adımı otomatikleştirerek bu sürecin acısını ortadan kaldırır. İçeriğinizi yönetmek için daha az zaman harcayacak ve işinizi büyütmek için daha fazla zaman harcayacaksınız!

Copy.ai Nasıl Kullanılır

Web sitenin kullanımı kolay bir sitedir. Şu adımları takip ederek kullanabilirsiniz:

Copy.ai web sitesine giriş yapmak için tarayıcınıza copy.ai adresini yazın ve Enter tuşuna basın.

Siteyi kullanabilmek için üye olmanız gerekiyor. Ancak bir Google hesabınız varsa direk giriş yapıp devam edebilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz metnin konusunu belirleyin ve kısaca bahsedin.

AI modeli, verilen girdiye dayanarak anında metin üretir. Üretilen metnin istediğiniz formatta düzenlenmesi ve düzenlenmesi için farklı seçenekler sunar.

Ürünü kullanın veya kaydedin: Üretilen metnin doğruluğunu ve uygunluğunu kontrol edin. İsterseniz, üretilen metinleri düzenleyin veya direk olarak kullanın veya kaydedin.