WordPress Friv Tarzı Arcade Oyun Teması

WordPress Friv Tarzı Arcade Oyun Teması

Ücretsiz WordPress oyun teması olan Frizi Arcade Temanın tasarımından tutunda ismi dahil meşhur flash oyun sitesi Firv’den esinlenerek hazırlanmıştır. Responsive yani duyarlı tasarımı sayesinde tüm çözünürlüklerde mükemmel bir şekilde görünmektedir. Mobil ve masaüstü bilgisayarlarda iyi görünen bu duyarlı Arcade oyun teması ile harika bir oyun sitesi yapabilirsiniz. 6 farklı renk stili sayesinde istediğiniz renk seçimini yapabilirsiniz. Anasayfa görümünü büyük ve küçük resim olarak iki şekilde gösterebilirsiniz. Facebook ve Twitter bağlantıları sayesinde sosyal ağlarda paylaşılma imkanı verir. Temanın güzel bir özelliği de ister WordPress’in kendi yorum penceresini isterseniz Facebook yorum formunu kullanabilirsiniz.

Frizi Arcade Oyun Teması

Temayı aktif ettiğinizde istatistikleri ve diğer harici komut dosyalarını Kontrol Paneli’nden kolayca izleyebilirsiniz. Tema %100 bedava sunulmasına rağmen alt bağlantıları içeriyor. Sizden istenen altbilgide bulunan bağlantıları kaldırmamanızdır. Frizi Arcade, TO’nuzu artıracak şekilde tasarlanmıştır Adsense başta olmak üzere bir çok reklam firması ile düzgün şeklide çalışmaktadır.

Tamamen Duyarlı: Hem masaüstü hem de mobil kullanıcılar için harika bir deneyim sunuyor. Tüm çözünürlükler için duyarlıdır.

Çoklu Renk Seçeneği: 6 farklı renk seçeneğiyle, ruh halinize veya ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde sitenin rengini değiştirebilirsiniz.

PageSpeed Optimized: PageSpeed skorunuzu arttırmak için tamamen optimize edilmiştir.

Özelleştirme Paneli: Panel yer alan özelleştirme menüsünde Logo, Renk ve SEO gibi pek çok özelleştirmeyi yapabilirsiniz.

Sosyal Ağlar: Facebook Beğen Butonu ve Facebook yorum yapma özelliği sayesinde sosyalliğinizi artırabilirsiniz.

Öne Çıkan Oyunlar: Küçük ve daha büyük resim boyutu sunan temada bazı oyunlar dikkat çeker.


Frizi Arcade Tema İndir
Alternatif
Frizi Arcade Tema İndir