WordPress Galeri Eklentisi İndir

WordPress Galeri Eklentisi İndir

WordPress tabanlı web sitenizi galeri eklentisi ile çok daha görsel bir hale getirebilirsiniz. Resim galerileri ve konu içerisinde bulunan resimler kullanıcıların bir hayli dikkatini çekmektedir. Bu kullanıcıların daha çok sayfa gezinmesini sağladığı gibi ziyaretçileri sitenizde daha uzun tutmayı da sağlamaktadır. Web sitenizdeki onlarca resmi bir arada tek bir sayfada kolayca toplayabilirsiniz. NextGEN Gallery adlı eklentisi 6 milyondan fazla indirme sahiptir ve en popüler WordPress galeri eklentilerinden biridir.

WordPress NextGEN Gallery eklentisi ile küçük grup galeriler, düzenlemek ve daha fazlası ile görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca resimlerin boyutu, stili, zamanlama, geçişler, kontroller, lightbox efektleri ve daha fazlasına imkan verir. Slayt gösterileri ve küçük resim galerileri sunar. NextGen Galeri WordPress eklentisi Slayt Galerisinde Slayt boyutu, geçiş tarzı, hız, görüntü sırası, opsiyonel navigasyon bar seçenekleri sunar.

İlk olarak WordPress admin panelinize giriş yapıyorsunuz ve sol tarafta bulunan Eklentiler menüsü altında bulunan Yeni Ekle linkine tıklıyorsunuz ve açılan sayfada Ara bölümü gelerek eklentinin ismini yani NextGEN Gallery yazıyorsunuz. Çıkan sonuçlar içinde eklentiler listelenecektir. Burada Şimdi Kur linkine tıklayarak eklentiyi yüklüyorsunuz. Eklenti yüklendikten sonra Eklentiyi Etkinleştir linkine tıklayarak yüklemiş olduğunuz eklentiyi aktif hale getiriyorsunuz.

NextGen Gallery Eklentisi İndirme Linki: http://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/