WordPress Sağlık ve Güzellik Teması İndir

WordPress Sağlık ve Güzellik Teması İndir

WordPress bloğunuz için sağlık, güzellik, bakım, makyaj, kadın, anne bebek veya çocuklar için kullanabileceğiniz ücretsiz bir tema sunuyoruz. Web siteniz için iyi bir tercih olacaktır. Site ücretsizdir, SEO uyumludur ve tema yönetim paneli bulunmaktadır. Bu sayede gerekli değişiklikleri kolayca panel üzerinden yapabilirsiniz. Tema gerek renk dizaynı gerekse reklam yerleşimi ile oldukça başarılı bir temadır. Sitenin anasayfasında iki tane sütun bulunuyor. Böylece ön izleme resimleri ile ortaya güzel bir görsel çıkartılmış.


[stextbox id=”warning” caption=”Uyarı”]Tema virüs taramasından geçirilmiştir ancak kodlardan dolayı sitenizde oluşacak herhangi bir açıktan dolayı Web sitemiz sorumlu tutulamaz. İndirdiğiniz temayı taratıp kodlarını kendiniz incelemelisiniz. Tema tarafımızca kodlanmamıştır ve ücret talep etmemektedir.[/stextbox]

WordPress Tema Nasıl Kurulur

İndirdiğiniz Zip dosyasını açıp tema klasörünü Wp-Content/Themes dizinine atın.

WordPress sitenizin WP-Admin bölümünden Görünüm sekmesinden Temalar kısmına gelin ve temayı etkinleştirin.

Temayı etkinleştirdiğinizde sol menüde Tema Yönetim isminde menü açılacaktır. Oradan sayaç, analistlik ve reklam kodlarınızı ekleyebilirsiniz. Reklam boyutları ve renk kodları bu bölümde belirtilmiştir.

Sağlık ve Güzellik Teması İndir