WordPress Ücretsiz Download İndirme Teması

WordPress Ücretsiz Download İndirme Teması

WordPress tabanlı siteler için indirme Teması. Program, uygulama, resim, müzik ve daha pek çok alan için kullanabileceğiniz indirme teması ücretsiz olarak sunuluyor. Temanın özellikleri arasında kolay kullanımlı kontrol paneli, Adsense yönetimi, hazır Widgetler, özel program indirme sayfası, Sosyal paylaşım butonları gibi pek çok özellik sunuyor. Bir dönem ücretli olan Sam Download adlı bu tema artık ücretsiz olarak sunulmaktadır. Size sunduğumuz indirme bağlantısında Türkçe versiyonu da sunulmaktadır. Kodlarla uğraşmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

[stextbox id=”warning” caption=”Uyarı”]Tema virüs taramasından geçirilmiştir ancak kodlardan dolayı sitenizde oluşacak herhangi bir açıktan dolayı Web sitemiz sorumlu tutulamaz. İndirdiğiniz temayı taratıp kodlarını kendiniz incelemelisiniz. Tema tarafımızca kodlanmamıştır ve ücret talep etmemektedir.[/stextbox]

Sam Download Teması Nasıl Aktif Edilir

Göz yormayan, akılda kalıcı tasarıma sahip olan bu tema, kolay kullanımı sağlayan yönetim paneline sahip. kolayca program ekleyebileceksiniz. İyi bir reklam yerleşimine sahip.
Verdiğimiz indirme linkinden temayı bilgisayarınıza indirin. Web sitenizin admin panelinden Görünüm sekmesi altındaki Temalar linkine tıklayın. Açılan sayfadan Yeni Ekle butonuna tıklayın. Daha sonra Tema Yükle butonuna tıklayacaksınız. Dosya Seç butonuna tıklayıp indirdiğiniz sam-download.zip adlı dosyayı seçiniz. Etkinleştir butonuna tıklayarak temayı aktif hale getiriniz.

Sam Download Temasını İndir