WordPress Ücretsiz Responsive Manşetli Blog Teması

WordPress Ücretsiz Responsive Manşetli Blog Teması

WordPress web siteleriniz için ücretsiz duyarlı bir blog temasını sizlere sunuyoruz. Temada manşet bulunuyor ve SEO’ya uygun olarak kodlanmış, HTML5, CSS3, Hızlı Yüklenme, Özel Bileşenler, Admin Paneli, Kişiselleştirebilir, Manşet Alanı gibi özelliklere sahip. Günümüzde artık duyarlı tema kullanımı şart oldu. Çünkü artık eskisi gibi sadece bilgisayarlar kullanılmıyor. Akıllı cep telefonu, tablet PC, bilgisayar hatta televizyonlar internete erişebilmektedir. Her çözünürlüğe uygun bir tasarımda tema kullanmak yerine ekran genişliğinize uyum sağlayan bir tema kullanarak bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.


[stextbox id=”warning” caption=”Uyarı”]Tema virüs taramasından geçirilmiştir ancak kodlardan dolayı sitenizde oluşacak herhangi bir açıktan dolayı Web sitemiz sorumlu tutulamaz. İndirdiğiniz temayı taratıp kodlarını kendiniz incelemelisiniz. Tema tarafımızca kodlanmamıştır ve ücret talep etmemektedir.[/stextbox]

WordPress Duyarlı Blog Teması Nasıl Kurulur

Verdiğimiz indirme linkinden temayı bilgisayarınıza indirin. Web sitenizin admin panelinden Görünüm sekmesi altındaki Temalar linkine tıklayın. Açılan sayfadan Yeni Ekle butonuna tıklayın. Daha sonra Tema Yükle butonuna tıklayacaksınız. Dosya Seç butonuna tıklayıp indirdiğiniz HiKisisel.zip adlı dosyayı seçiniz. Etkinleştir butonuna tıklayarak temayı aktif hale getiriniz.

Manşet Alanı Ayarları

Manşet alanı kategoriye göre yazıları öne çeker. Kullanmak için bir Öne Çıkanlar adında bir kategori oluşturun. Kategori İd’ini onecikan.php‘deki resimdeki gibi uygun yere yapıştırın.

Tema Bileşenlerinin Özellikleri

Çift Sütünlu Kategoriler (Kategorilerinizi iki sütün halinde sergiler)
Önerilen Yazılar (Rastgele Üç tane yazıyı ziyaretçilerinize gösterir)
Son yorumlar (Son yorumları görselleşmiş halde gösterir)

HiKisisel Teması İndir